کد خبر: ۵۰۱۲۳۵
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۱

۶ نفر در چهار حادثه جداگانه بر اثر گازگرفتگی جان خود را از دست دادند.

به گزارش شفاف، یک مادر و فرزند، جوانی 25 ساله، یک زوج جوان و مردی 63 ساله بر اثر گازگرفتگی به کام مرگ فرورفتند.

در یکی از این حوادث، به دنبال اعلام مرکز فوریتهای پلیسی 110 مبنی بر فوت مشکوک در منزلی واقع در منطقه حصار امیر پاکدشت، بلافاصله مأموران انتظامی و عوامل امدادی به محل حادثه اعزام شدند.

در بررسی‌های مأموران مشخص شد زنی 18 ساله به همراه  پسر یک ساله‌اش در منزل مسکونی حضور داشته و به علت انتشار گاز مونوکسید کربن ناشی از دودکش و استنشاق گاز سمی دچار مسمومیت شدند که متأسفانه در این حادثه مادر و فرزند جان خود را از دست دادند.

در حادثه‌ای دیگر، در پی اعلام مرکز فوریتهای پلیسی 110 مبنی بر وقوع گازگرفتگی در منزل مسکونی در یکی از محلات شهر همدان، مأموران انتظامی و امدادی به محل اعزام شدند.

در تحقیقات مشخص شد، جوانی 25 ساله دچار مسمومیت از نوع گازگرفتگی ناشی از شعله گاز موجود در داخل اتاق خواب شده و به کام مرگ فرورفته است.

سومین حادثه مربوط به اعلام گازگرفتگی در یک تالار عروسی در شهر سلماس بود که بر اثر این حادثه 85 نفر به دلیل نشت گاز در تالار مسموم و به کمک نیروهای امدادی به بیمارستان منتقل شدند.

در حادثه بعدی یک زوج جوان در منزلی واقع در یکی از مناطق  شهر سبزوار در حال استراحت در منزل خود بودند که به دلیل سهل‌انگاری در نصب غیر استاندارد لوله‌های بخاری دچار مسمومیت شده و جان خود را از دست دادند.

مردی 64 ساله نیز در حادثه‌ دیگری در شهرستان فردیس به علت نشت گاز از پیک‌نیک مسموم و جان خود را از دست داده است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: