کد خبر: ۵۰۱۲۷۸
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۷

جلسه شورای سیاستگذاری و هماهنگی چهره مردمی سال ۹۸ برنامه فرمول یک، در سالن مذاکرات سازمان صدا و سیما برگزار شد.

به گزارش شفاف، صبح امروز جلسه شورای سیاستگذاری و هماهنگی چهره مردمی سال ۹۸ برنامه فرمول یک، با حضور میرباقری معاون سیما، سعید اوحدی دبیر شورای سیاستگذاری و هماهنگی چهره مردمی، حجت الاسلام و المسلمین ابوترابی فرد امام جمعه موقت تهران، دکتر مومنی دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر، دکتر محسن مومنی شریف رئیس حوزه هنری، مهراله رخشانی مهر معاون وزیر آموزش و پرورش، محمد خدادی معاون مطبوعاتی وزیر ارشاد، حجت الاسلام و المسلمین حبیب رضا ارزانی دبیر کانون‌های فرهنگی کل مساجد، زین العابدینی مدیر و شریعت پناهی مدیر گروه اجتماعی شبکه یک، سید علی ضیاء و محمدحسن رنجبران مدیر کل روابط عمومی سازمان صدا و سیما برگزار شد.

در این نشست حجت الاسلام و المسلمین ابوترابی طی ایراد سخنانی اظهار کرد: اینکه بعضی از ارزش‌های انسانی، اخلاقی، دینی، رفتار‌های برآمده از سطح عالی نوع دوستی، اهتمام مسائل ملی و آرمان‌های والایی که مورد توجه ملت است را برجسته کنیم امری پسندیده و نیک است. اینکه ۷ میلیون نفر در انتخاب چهره مردمی مشارکت داشته اند، یعنی ۷ میلیون نفر برنامه را رصد کرده اند و این یک حرکت ارزشمند فرهنگی، سیاسی و اجتماعی است.

وی افزود: این سرمایه و تجربه ارزشمندی که امروزه به دست آمده است، قطعاً می‌تواند راه را برای برداشتن قدم‌های بعدی هموارتر کند. به نظرم باید یک کارگروه تشکیل شود تا برنامه‌های سال گذشته را مورد بررسی قرار دهد. امید است که این کار در حقیقت آغازی برای برجسته کردن و معرفی شخصیت‌های والا باشد؛ البته که هدف نهادینه کردن ارزش‌ها و فرهنگ سازی است.

امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه باید محور و موضوع انتخاب این چهره‌ها در کارگروه تخصصی بررسی شود، گفت: با تمام کاستی‌ها و ضعف‌هایی که امروزه در جامعه وجود دارد، اما به هرحوزه که نگاه می‌کنیم یکسری از کار‌ها را در سطح بالا می‌بینیم. عده‌ای تلاش می‌کنند تا نظامی که در این سطح کارآمد است را ناکارآمد نشان دهند. اگر ما بتوانیم نیاز‌های اساسی هر حوزه را تشخیص دهیم شاید اثرگذاری بیشتری داشته باشیم.

 

ادامه دارد/

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: