کد خبر: ۵۰۱۲۹۴
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۲

رئیس دیوان‌عالی کشور گفت: بسیج توانمندیهای جمهوری اسلامی ایران را نشان می‌دهد و روحیه بسیجی این توانمندی‌ها را بِروز می‌کند.

به گزارش شفاف، حجت‌الاسلام والمسلمین احمد مرتضوی مقدم در مراسم تودیع و معارفه فرماندهان قدیم و جدید بسیج قوه قضائیه، بسیج را حضور در تمام صحنه‌ها دانست و گفت: بسیج بین همه اقشار جامعه حضور دارد و از رهبر انقلاب تا ضعیف‌ترین افراد جامعه بسیجی هستند.

رئیس دیوان‌عالی کشور افزود: حیف نیست این برکت را که با حضور بسیج به دست آورده‌ایم با رفتارها و گفتارهای ناموزون و ایجاد ناامیدی بین مردم از دست بدهیم.

مرتضوی‌مقدم ادامه داد: چند روز دیگر انتخابات مجلس شورای اسلامی را در پیش داریم و ملتهب کردن صحنه‌ها در چنین موقعیتی باعث بروز ناامیدی در جامعه می‌شود و اگر کسی شورای نگهبان را تضعیف کند مرتکب خطای نابخشودنی شده است.

رئیس دیوان‌عالی کشور انقلاب اسلامی ایران را به ماجرای حضرت موسی(ع) تشبیه کرد و گفت: قوم بنی‌اسرائیل سالها تحت ظلم بود و ملت ایران نیز سالهای سال زیر ستم طاغوت قرار داشت و ان‌شاءالله انقلاب اسلامی ایران تا ظهور امام عصر(عج)  ادامه خواهد داشت.

این مقام قضائی با ابراز اینکه "امسال چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را مانند سالهای گذشته باشکوه جشن می‌گیریم" گفت: بسیج یک ظرفیت انقلابی برای جمهوری اسلامی ایران است و ماندگاری جمهوری اسلامی به مجاهدت‌های بسیج بستگی دارد.

مرتضوی مقدم افزود: بسیج توانمندیهای جمهوری اسلامی ایران را نشان می‌دهد و روحیه بسیجی این توانمندی‌ها را بِروز می‌کند. بسیج در توزیع عدالت، تولید ملی و خاموش کردن فتنه‌ها نقش مهمی دارد.

در پایان این مراسم صارمی به‌عنوان فرمانده سابق بسیج قوه قضائیه تکریم شد و عمرانی به‌عنوان فرمانده جدید بسیج قوه قضائیه معارفه شد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: