کد خبر: ۵۰۱۲۹۵
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۲

بنیاد فرهنگی روایت فتح با انتشار بیانیه‌ای به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، مردم را به حضور باشکوه در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کرد.

به گزارش شفاف، بنیاد فرهنگی روایت فتح با انتشار بیانیه‌ای به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، مردم را به حضور باشکوه در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کرد.

این بنیاد فرهنگی با تبریک فرارسیدن چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و دعوت از مردم برای شرکت پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن، بیانیه زیر را منتشر کرد:

بی تردید نظام جمهوری اسلامی ایران دستاورد خون هزاران شهید و صبر و پایداری اسطوره‌ای مردم رنج کشیده‌ای است که آرمان‌های بلند اندیشه‌ی اسلام ناب محمدی (ص) را به حوائج پست مادی و جهاد و استقامت در مسیر حق را بر عافیت طلبی قرین ذلت ترجیح دادند.

انقلاب اسلامی ایران یک انقلاب عظیم فرهنگی است که اصلی‌ترین پیام آن، بازگشت به شالوده اصیل انسانیت و حرکت بر مدار اخلاق الهی است، پیامبر اعظم اسلام آن را بزرگ‌ترین هدف رسالت خود عنوان فرموده اند.

اینک که ۴۱ سال از عمر پربرکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می‌گذرد و پژواک صدای ملت ایران در اسلام خواهی و استقلال طلبی در ورای مرز‌ها به نیکی شنیده می‌شود؛ مردم عزیز ما همیشه با هوشمندی و موقعیت شناسی خوبی که دارند زمانی که دشمن برهنه و بی نقاب‌تر در صحنه حضور دارد و زبان به تهدید و عربده کشی باز می‌کند، می توانند با صفوف فشرده، وحدت خود را به نمایش گذارند.

بنیاد فرهنگی روایت فتح این مناسبت را گرامی دانسته و به نوبه خود از مردم همیشه در صحنه دعوت به عمل آورده تا با شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن بیعت دوباره‌ای با آرمان‌های امام راحل (ره) انجام دهد.

گفتنی است غرفه‌های بنیاد فرهنگی روایت فتح در طول مدت زمان راهپیمایی ۲۲ بهمن در خیابان انقلاب، بعد از تقاطع وصال، جنب سینما سپیده مستقر بوده و پذیرای شرکت کنندگان در این راهپیمایی خواهد بود.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار