کد خبر: ۵۰۱۳۰۴
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۰

فرمانده سپاه صاحب‌الزمان(عج) استان اصفهان گفت: دریکی از خاطرات تاج‌الملوک مادر محمدرضا شاه آمده است، روزی محمدرضا به نزد من آمد و شروع کردن به لعنت کردن خودش چراکه به‌عنوان شاه کشور هیچ اختیاری ندارد از او علت رو جویا شدم که پاسخ داد که بدون اطلاع و حتی اجازه از من جنگنده‌ها کشور را به جنگ با ویتنام برده‌اند.

به گزارش شفاف، سردار مجتبی فدا شامگاه دوشنبه در آئین بزرگداشت شهدای مدافع امنیت و گرامیداشت یاد و خاطره سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در مصلی بزرگ فولادشهر اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران به‌راحتی و تنها با دادن چند شعار پیروز نشده است، درواقع مردم از ذلت و سختی‌های حکومت ستم‌شاهی به ستوه آمده بودند.

فرمانده سپاه صاحب‌الزمان(عج) استان اصفهان بابیان اینکه انگلیسی‌ها و آمریکایی‌ها به دست‌نشانده خودشان هم رحم نکردند، خاطرنشان کرد: حضور بیش از 60 هزار مستشار آمریکایی و انگلیسی در ایران هم ضمانتی برای ماندگاری رژیم پهلوی نشد و جالب‌تر اینکه زمانی که تاریخ انقضاء حکومت پهلوی تمام شد همین حامیان غربی کوچک‌ترین رحمی به آنان حتی در واگذاری اقامت نکردند و این خیانت‌کاران در تبعید از دنیا رفتند.

وی با تأکید براینکه زمانی مستشاران آمریکایی برای کشورمان وکیل، استاندار و مسؤول انتخاب می‌کردند و شاه ایران هیچ اختیاری و حق اعتراضی در این زمینه نداشت، یادآور شد: دریکی از خاطرات تاج‌الملوک مادر محمدرضا شاه آمده است، روزی محمدرضا به نزد من آمد و شروع کردن به لعنت کردن خودش چراکه به‌عنوان شاه کشور هیچ اختیاری ندارد از او علت رو جویا شدم که پاسخ داد که بدون اطلاع و حتی اجازه از من جنگنده‌ها کشور را به جنگ با ویتنام برده‌اند!

سردار فداء با بیان اینکه پیش از انقلاب بالغ‌بر شش میلیون بشکه نفت صادر می‌شد، افزود: این آمریکا بود که تعیین می‌کرد درازای این نفت چه مقدار آن‌هم نه صورت نقد بلکه کالا از آمریکا وارد ایران شود که با این کار در عمل واحدهای تولیدی را در کشورمان سرنگون می‌کردند.

 
 

وی با بیان اینکه از ابتدای انقلاب تاکنون کشور عزیزمان ایران تاریخ پرفرازونشیبی را پشت سر گذاشته است، متذکر شد: در این مدت به لطف الهی و هدایت‌های امامین انقلاب اسلامی ایران و بصیرت مردم ولایتمدار توانستیم تمام توطئه‌های دشمنان را خنثی کنیم.

فرمانده سپاه صاحب‌الزمان(عج) استان اصفهان با بیان اینکه دشمنان بعد از شکست در مراحل مختلف به فکر جنگ‌های نیابتی در منطقه افتادند، تشریح کرد: اینجا بود که دلاورمردان و رزمندگان بدون مرز و مدافعان امنیت ما سینه خود را سپر کردند و بازهم دشمنان را از رسیدن به اهداف شوم خود بازداشتند که ازجمله این افراد دلاور مردانی چون شهید حاج قاسم سلیمانی، یونس امیری و علی خادم اشاره کرد.

سردار فداء افزود: زمانی رژیم منحوس صهیونیستی توانسته بود بر ارتش 6 کشور عربی غلبه کند اما امروز به برکت جان‌فشانی شهدای جبهه مقاومت شاهد آن هستیم که این رژیم پلید از پس یک گروه نظامی کوچک هم دیگر بر‌نمی‌آید.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: