کد خبر: ۵۰۱۳۱۱
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۱

سردار مومنی گفت:طی ۴۰ سال گذشته شدیدترین تحریم‌های دشمن علیه مردم ایران اعمال شد اما مردم از اهداف انقلابی خود عقب نشینی نکردند.

به گزارش شفاف،اسکندر مؤمنی دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر در راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: طی ۴۰ سال گذشته شدیدترین تحریم‌ها و بزرگ‌ترین سنگ‌اندازی‌های دشمن علیه مردم بزرگ ایران اعمال شد، اما مردم با فشار‌ها و تحریم‌های ظالمانه از مسیر و اهداف انقلابی خود عقب نشینی نکردند.

وی افزود: حضور باشکوه مردم آگاه و با بصیرت ایران اسلامی در راهپیمایی امروز ۲۲ بهمن ماه، اقتدار و عظمت ملت ایران را به همه دنیا نشان داد و این حضور غرورآفرین تمام توطئه‌ها و نقشه‌های دشمنان را به یاس و نامیدی تبدیل کرد و بار دیگر برگ زرینی در تاریخ جمهوری اسلامی ایران رقم خورد.

دبیرکل ستاد همچنین با اشاره به انتخابات دوم اسفند اظهار داشت: در این شرایط حساس، در کنار همه گام‌هایی که برای رشد اقتصاد و رونق تولید برداشته می‌شود، برگزاری این انتخابات در سطح نظام جمهوری اسلامی و با حضور مردم، ثابت خواهد کرد که مردم همواره پشتیبان نظام و ولایت امر مسلمین هستند.

مومنی به چهلمین روز شهادت سردار سلیمانی اشاره کرد و افزود: تقارن باشکوه ۲۲ بهمن امسال با چهلمین روز شهادت سردار دلاور و پرافتخار اسلام، شهید حاج قاسم سلیمانی تبلور پیوند عمیق و معنادار انقلاب اسلامی با فرهنگ مقاومت و حمایت از مستضعفین جهان است.

وی در پایان ضمن گرامیداشت یاد و خاطر شهدا گفت: ما قدردان خون شهدا هستیم و با جان و دل راه این شهدا را ادامه خواهیم داد.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: