کد خبر: ۵۰۱۳۸۶
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۹

کنفرانس اسپورت اکورد که قرار بود به میزبانی پکن برگزار شود، به دلیل شیوع ویروس کرونا با تغییراتی مواجه شد و دیگر چین میزبان آن نخواهد بود.

به گزارش شفاف و به نقل از Inside the games، اسپورت اکورد که سالانه اجلاسی را با حضور فدراسیون های بین المللی، حامیان مالی ورزش، کمیته های ملی المپیک و ...، برگزار می کند که یکی از مهمترین رویدادها در راستای جنبش المپیک به شمار می رود، قرار بود از 19 تا 24 آوریل در شهر پکن چین پذیرای نشست سال 2020 باشد. 

اما با توجه به گسترش ویروس کرونا و مخاطراتی که دارد، چین میزبان این نشست نخواهد بود. قرار است نشست سالانه اسپورت اکورد در همان تاریخ اما در کشوری دیگر، برگزار شود. 

رافائل چیولی، رئیس اسپورت اکورد در این باره می گوید: "در هفته های گذشته، همکاری نزدیکی با برگزارکنندگان محلی در بررسی این موضوع داشتیم. دولت چین تلاش بی وقفه ای داشته تا در این مبارزه، بر ویروس کرونا غلبه کند."
وی می افزاید: "ما بر این باوریم که دولت و ملت چین در پایان، بر این ویروس غلبه خواهند کرد اما آنها می دانند که نزدیک به دو هزار شرکت کننده در این نشست حضور خواهند داشت. ما راهی جز عذرخواهی از مقامات محلی و انتخاب شهری دیگر نداریم."

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار