کد خبر: ۵۰۱۴۰۶
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۴

فرج کمیجانی گفت: لیست ائتلاف اصلاح‌طلبان با هدف پر شور برگزار شدن انتخابات و منافع ملی شکل گرفته است چراکه تهدیدات خارجی ایجاب می‌کند که انتخابات پرشور برگزار شود.

به گزارش شفاف، فرج کیمجانی رئیس ستاد انتخاباتی ائتلاف احزاب اصلاح‌طلب در نشست خبری صبح امروز با اشاره به  فعالیت احزاب اصلاح طلب، برای بستن لیست مشترک گفت: برای برگزاری باشکوه انتخابات تعدادی از احزاب اصلاح‌طلب یک ائتلاف جدیدی به نام "ائتلاف برای ایران" شکل دادند که مراحل قانونی آن درحال پیگیری است.

 

وی افزود: این لیست با هدف پر شور برگزار شدن انتخابات و منافع ملی شکل گرفته است چراکه تهدیدات خارجی ایجاب می‌کند که انتخابات پرشور برگزار شود. 

کیمجانی خاطر نشان کرد: این ائتلاف با حضور 8 حزب اصلاح طلب از جمله حزب اسلامی کار، خانه کارگر، مردم سالاری، مجمع فرهنگیان اسلامی، آزادی، همبستگی و وحدت و همکاری است.

رئیس ستاد ائتلاف احزاب اصلاح طلب  گفت: سعی شده تا برای این لیست افراد شایسته انتخاب شوند که در مجلس مفید باشند. ما از همه کاندیداهای تایید صلاحیت شده اصلاح‌طلب دعوت کردیم و شاخصه‌هایی همچون اصلاح طلبی، پاک دستی و تخصص مدنظر  ما بود که بر اساس این شاخص‌ها افراد را رتبه بندی کردیم و در نهایت از میان 90 نفر به لیست 30 نفره رسیدیم.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: