کد خبر: ۵۰۱۴۱۷
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۵

پس از انجام کاشت مو، پوست سر به‌دلیل خشک شدن و از بین رفتن چربی خود و یا حتی واکنش به محلول هایی که در زمان کاشت مو استفاده می‌شود، دچار پوسته شدن می شود که در این مواقع  بیمار باید از خاراندن پوست سر خود پرهیز کند، زیرا انجام این‌کار باعث تخریب فولیکول های مو و جا به جایی آنها خواهد شد.

خارش سر یکی دیگر از عوارض کاشت مو طبیعی است، ممکن است این عارضه بخاطر دستکاری کردن پوست سر و واکنش آن به فولیکول های جدید باشد. خارش بعد از عمل کاشت مو، هم در ناحیه دهنده و هم در ناحیه گیرنده مو حس می شود.

پوسته شدن سر بعد از عمل کاشت مو

برخی از بیماران، بعد از گذشت چند وقت از کاشت مو، در محلی که  موی خود را برداشت کردند  یا در سطح سر خود که مو را پیوند کرده بودند احساس خشکی و پوسته شدن سر را دارند. این اتفاق در کاشت مو غیر طبیعی نبوده و برای برخی از مراجعین کاشت مو پیش می آید که به هیچ عنوان موضوع نگران کننده‌ای نیست.
 پوسته شدن  سر بعد از کاشت مو به علت تحلیل رفتن چربی پوست است، زیرا محلول و بی حسی‌های موضعی برای بی حس کرد سر، به‌خاطر اجرای بی درد  کاشت مو، در افرادی که پوستی خشک دارند یا از چربی کمتری برخوردارند واکنش نشان داده و سبب پوسته شدن سر بعد از کاشت مو می گردد .

پوسته شدن سر در بسیاری از موارد دیده می‌شود که در حالت کلی این مشکلات کاملاً عادی است به همین دلیل در صورتی که با آن رو به رو شدید نباید دچار نگرانی شوید. به طور معمول در بسیاری از  موارد پوسته شدن سر به‌صورت خود به خود رفع می شود. به‌طور کلی افرادی که کاشت مو را تجربه می‌کنند پوست سرشان دچار خشکی می‌شود، به همین دلیل پوسته و خشکی سر را نیز تجربه می‌کنند.

پیشگیری از پوسته شدن سر بعد از کاشت مو

یکی از کارهایی که می‌توانید با استفاده از آن از پوسته شدن پوست سر جلوگیری کنید، استفاده از سرم شستشوی سر است تا موهای خود را مرطوب نگه دارید. همچنین پیشنهاد می‌شود برای جلوگیری از این مشکل به غذاهایی که استفاده می‌کنید توجه داشته باشید.

درمان پوسته شدن سر بعد از کاشت مو ، در قدم اول  نیاز به جلوگیری از خاراندن سطح سر دارد و بعد با تجویز متخصص کاشت مو ، دارو هایی تجویز می شود که  سطح سر به آن آغشته می گردد و بعد از مدت بسیار کوتاهی سر شروع به چربی سازی کرده و پوسته شدن به کلی در فرد از بین می رود. جالب است بدانید، روش کاشت مو فاقد هرگونه عوارض است ، وجود این مسئله نیز که در بعضی از افراد دیده می‌شود جای نگرانی نیست و تنها با چند روز مراقبت و رعایت نکات، از بین خواهد رفت و افراد هیچگونه مشکلی را احساس نمی کنند .

انتخاب کلینیک مجهز در زمینه کاشت مو، کاشت ابرو و کاشت ریش و سبیل بسیار مهم است. کلینیک مدرن با استفاده از تیم متخصص پزشکی و تکنسین‌های مجرب خود و بهره گیری از کادر پرستاری با سابقه و صبور و مجهز بودن به دانش و فناوری روز دنیا در عرصه زیبایی و بهره‌گیری از متدهای روز دنیا در زمینه کاشت و پیوند موی طبیعی تمامی موارد ذکر شده را با دقت هرچه تمام تر در تمامی پروسه‌های کاشت مو، کاشت ریش و سبیل، کاشت ابرو رعایت نموده و این امر سبب آن شده است که بیش از 95% کاشت‌های انجام شده در این مجموعه بسیار طبیعی بوده و به تبع آن رضایت افراد را در پی داشته باشد.

شما می‌توانید با هشتگ #بازمیشه در شبکه‌های اجتماعی نمونه کارهای این مرکز زیبایی و پوست و مو را دنبال کنید.

#بازمیشه که شعار کلینیک مدرن است بیانگر این موضوع مهم است که با هر وضعیت مالی و اقتصادی، با هر شرایط جسمی و سنی و با هر وضعیتی از تراکم مو در ناحیه سر، ابرو و ریش و سبیل خود می توانید امید داشته باشید که بازهم می شود مو، ابرو و ریش و سبیل پرپشت داشت حتی اگر بانک مویی بسیار ضعیف و کم تراکمی داشته باشید.

تلفن: ۰۲۱-۸۷۷۰۰۰۰۰      مشاوره 24 ساعته: 1181818-0912

آدرس ما در شبکه های اجتماعی: modernclinique

نشانی: تهران – سعادت آباد- بلواردریا- بین خیابان گلها و خیابان رامشه- پلاک ۷۰- طبقه ۳

*رپورتاژ آگهی

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: