کد خبر: ۵۰۱۴۲۰
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۶

سرمربی تیم فوتبال تاتنهام می‌گوید که هافبک انگلیسی این تیم بابت جنجالی که چندی پیش به راه انداخت، سزاوار مجازات شدن نیست.

به گزارش شفاف، ژوزه مورینیو از دله آلی هافبک ملی‌پوش تاتنهام که چندی پیش با انتشار یک کلیپ جنجال‌آفرین در صفحه شخصی‌اش در یکی از شبکه‌های اجتماعی مورد انتقادات فراوانی واقع شد، دفاع کرد.

در کلیپ منتشر شده توسط هافبک انگلیسی تاتنهام او در سالن انتظار فرودگاه لندن یک فرد اهل آسیای شرقی را در ارتباط با بحران شیوع ویروس کرونا در چین مورد تمسخر قرار می‌دهد که این حرکت او بازخوردی منفی در فضای مجازی داشته است. دله آلی خیلی زود این کلیپ را از صفحه شخصی‌اش حذف و بابت انتشار آن از طرفدارانش عذرخواهی کرد. با این حال هنوز هم گمانه‌زنی‌هایی در خصوص احتمال مجازات او از سوی کمیته انضباطی اتحادیه فوتبال انگلیس صورت می‌گیرد، اتفاقی که مورینیو امیدوار است رخ ندهد.

مورینیو با اشاره به عذرخواهی دله آلی و توصیف آن به عنوان نشانه‌ای از تواضع این بازیکن انگلیسی، گفت: به نظر من مجازات کردن دله آلی غیرضروری است اما در ارتباط با تصمیمی که در چنین شرایطی اتخاذ می‌شود، من هیچ کاره‌ام. به نظر من مجازات او ضرورتی ندارد و این را هم می‌گویم که بازیکن خودش به نادرست بودن حرکتش پی برده است. آلی بازیکن خوبی است. او در رختکن تیم ما یک دوست آسیایی صمیمی دارد (سون هئونگ مین) که واقعاً با او رابطه خوبی دارد.

آقای خاص افزود: آلی خیلی زود به اشتباهش پی برد و بابت آن ابراز شرمندگی کرد. من فکر نمی‌کنم که بیشتر از این دیگر لازم باشد که اقدامی برای برخورد با او صورت بگیرد.

آلی 30 ساله که هفته گذشته دور از هم‌تیمی‌هایش و به صورت انفرادی تمرین کرده، پس فردا (دوشنبه) در لیگ برتر انگلیس مقابل استون‌ویلا قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: