کد خبر: ۵۰۱۶۲۴
تاریخ انتشار: ۰۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۵

قائم مقام سازمان ایمیدرو گفت: طی یک سال گذشته ۳۵ تفاهم نامه در این سازمان انعقاد شده که از این بین ۱۵ قرارداد به امضا رسیده است.

سازمان ایمیدرو طی یک سال گذشته 35 تفاهم نامه انعقاد کرده استبه گزارش شفاف، به نقل از ایمیدرو، عباس نعیمی در جلسه "پایش تفاهم نامه‌ها و قرارداد‌های مرتبط این سازمان و شرکت‌های تحت پوشش" افزود: طی دی ماه سال گذشته تا پایان بهمن ماه سال جاری، ۴۰ قرارداد ذیل ۱۵ قرارداد به امضا رسیده، تنظیم شده و همکاری‌های بین این سازمان و طرف‌های قرارداد آغاز شده است.

او عنوان کرد: در این زمینه به طور منظم اقدامات شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران، مرکز تحقیقات و فرآوری مواد معدنی ایران، معاونت‌های معدن و صنایع معدنی و برنامه ریزی و توانمندسازی سازمان ایمیدرو و مدیریت‌های تحت پوشش آن‌ها و همچنین دفتر مرکزی حراست این سازمان در تفاهم نامه‌ها مورد پایش قرار می‌گیرد.

این عضو هیئت عامل سازمان ایمیدرو با اشاره به تفاهم نامه‌های برجسته این سازمان با سایر سازمان‌ها و دستگاه ها، گفت: تفاهم نامه با دانشگاه‌ها و مراکز علمی با محوریت حمایت از ایده‌های ارزش آفرین و پیگیری اهداف "بومی سازی"، تفاهم نامه تامین مالی احداث باند دوم جاده سنگان – تربت حیدریه از مهم‌ترین برنامه‌های همکاری ما با سایر سازمان‌ها است.

نعیمی تفاهم نامه بین ایمیدرو و شرکت صنایع پتروشیمی را از دیگر همکاری‌های مهم دوجانبه این سازمان خواند و گفت: در این خصوص جذب سرمایه گذار صنایع پتروشیمی پس از انتخاب مشاور مطالعات فنی و اقتصادی و تامین خوراک و سرمایه گذاری در منطقه ویژه پارسیان تصمیم‌هایی اتخاذ شده است.

قائم مقام سازمان ایمیدرو با اشاره به دیگر تفاهم نامه‌ها اظهار داشت: تفاهم نامه‌های انتقال آب دریای عمان به استان‌های شرق کشور و ایجاد بازارچه سنگ‌های قیمتی و نیمه قیمتی اصفهان در حال پیگیری است.

وی افزود: در زمینه ایجاد بازارچه، طی جلسه‌های مختلف در اصفهان، محل و تعداد غرفه ها، مدل‌های واگذاری غرفه‌ها از سوی شهرداری اصفهان بررسی شده است.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار