کد خبر: ۵۰۱۶۳۵
تاریخ انتشار: ۰۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۸

مالک مجتمع تجاری اطراف قم که در روز‌های گذشته در بنزین ارائه شده به مسافران آن جایگاه آب مشاهده شده بود در جواب این تصاویر پخش شده اظهاراتی را منتشر کرده است.

ماجرای وجود آب در بنزین یک جایگاه سوخت در حومه قم چه بود؟به گزارش شفاف، مالک مجتمع تجاری اطراف قم که در روزهای گذشته در بنزین ارائه شده به مسافران آن جایگاه آب مشاهده شده بود در جواب این تصاویر پخش شده اظهاراتی را منتشر کرده است.

مالک این مجتمع تجاری می گوید: روز ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ طبق روال گذشته سفارش محموله بنزینی به شرکت پخش فرآورده‌های نفتی ارسال کردیم و محمول سوخت طبق روال همیشه از طریق شرکت حمل و نقل سوخت به دست ما رسید؛ در حین تخلیه سوخت به جایگاه کارگران شروع به سوخت رسانی به مسافران کرده و متوجه صدند اتوموبیلی که از اسن سوخت استفاده کردند با مشکل فنی مشابه مواجه شدند


او ادامه داد: در مراحل ابتدایی کامیون حمل سوخت متوقف و به پلیس اطلاع داده شد؛ بلافاصله کارشناسان شرکت پخش در محل حضور پیدا کرده و نتایج حاصل از نمونه برداری بیانگر وجود آب در بنزین بود.

این فرد در پایان گفت: با تاکید بر بازداشت شدن راننده تصریح کرد: به دستور بازپرس شعبه ۶ اسلامشهر کامیون حمل سوخت هم توقیف شد تا نتیجه نهایی این موضوع مشخص شود؛ علی رغم اینکه هیچ تخلفی از طرف ما در ارائه سوخت به وجود نیامده بود؛ مطابق وضیفه انسانی پذیرایی شایسته‌ای از افراد آسیب دیدیه کرده و از مکانیک جایگاه و مکانیک‌های اطراف نزدیک برای راه‌اندازی خودرو‌ها کمک گرفتیم. خودرو‌ها پس از سوخت گیری و دلجویی به حرکت خود ادامه دادند.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: