کد خبر: ۵۰۱۷۲۲
تاریخ انتشار: ۰۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۹

آل‌‌‌‌‌پاچینو تجربه بازی‌های صحنه تئاتر را برای ایفای نقش در سریال «شکارچیان» بکار می‌بندد.

به گزارش شفاف، روز جمعه اکران اولیه سریال آمازون با عنوان «شکارچیان» انجام شد. آل‌پاچینو برای اولین بار در یک سریال دنباله‌دار بازی می‌کند. او در این سریال از تجارب بازی در صحنه تئاتر بهره گرفته است.

پاچینو اولین بار در سریال محدود «فرشتگان در آمریکا» برای شبکع اچ‌بی‌اُ ایفای نقش کرد. حالا او برای اولین بار در سریالی دنباله‌دار بازی می‌کند. «شکارچیان در 10 قسمت ساخته شده و قرار است چندین فصل دیگر از این سریال ساخته شود.

«آل‌پاچینو» در این فیلم در نقش «مِیِر آفرمن» سردسته تیم مخفی که به شکار نازیانی که در دهه 1970 در نیویورک زندگی می‌کنند ظاهر شده است.

پاچینو در یک مصاحبه تلویزیونی در برنامه منتقدان تلویزیون گفت: ما جوّی را که در آن کار می‌کردیم دوست داشتیم. همه عوامل باعث ایجاد این جوّ خوب و راحت شده‌اند که خیلی راحت در مورد کار و صحنه‌ها با هم تعامل و همفکری می‌کنیم.

هنرپیشه نقش پدرخوانده افزود: متاسفانه هیچ زمانی برای تمرین مانند یک نمایشنامه در نظر گرفته نشده و خود هنرپیشگان همکار روش‌هایی را در این شرایط برای تمرین یافتند. سعی می‌کردیم در آخر هفته‌ها وقتی برای تمرین با همدیگر بیابیم و کمی هم در مورد بازی و روند انجام کار همفکری و صحبت می‌کردیم. همین همکاری باعث بیشتر شدن مدت روزهای فیلمبرداری شد.

پاچینو افزود: سر صحنه احساس خاصی حاکم بود. اگر کسی مساله یا مشکلی داشت یا بخشی را متوجه نمی‌شد، همه با هم آن را به گونه‌ای مطلوب پیش می‌بردیم و مشکل حل می‌شد.

تجربیات گذشته پاچینو و ارائه نقش‌های مختلف و متنوع باعث شده این هنرپیشه 79 ساله هر نوع نقشی را روی استِیج به خوبی ارائه دهد و همین‌ تجارب او را در مراحل بعد به هنرپیشه‌ای بهتر بدل می‌کرد.

او توضیح داد: من زمانی یک نمایش بازی می‌کردم که فکر می‌کردم در آن عالی هستم ولی برعکس نبودم. بعد در یک نمایش دیگر که اصلا تمایل نداشتم در آن بازی کنم برعکس عالی ظاهر می‌شدم. ازینرو هرگز نمی‌توان به یقین دانست که قرار است چه اتفاقی بیافتد یا موفقیتی برای آدم روی دهد. هرچه بیشتر انجام دهید بیشتر نتیجه خواهید گرفت.

پاچینو در آخر گفت: من اینجا دارم بازی و صحنه‌های بسیار شگفت‌انگیزی را تماشا می‌کنم که تا این لحظه چیزی در موردشان نخوانده‌ام. ازینرو این نوعی سورپرایز و غافلگیری است. البته این نوع همکاری تراکم کاری بالایی دارد و نیازمند کار فشرده است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار