کد خبر: ۵۰۱۸۴۷
تاریخ انتشار: ۰۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۰

سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران، با اشاره به اینکه اطلاع‌رسانی درباره وضعیت تعطیلی مدارس به وزارت بهداشت محول شده است، گفت: تقاضا می‌کنیم سریعتر وضعیت تعطیلی مدارس را مشخص کنند.

به گزارش شفاف، مسعود ثقفی سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران در گفت‌وگو با شبکه خبر درباره بلاتکلیفی خانواده‌ها مبنی بر تعطیلی مدارس در روز چهارشنبه 7 اسفند اظهار کرد: رئیس جمهور تمام تصمیمات درباره ویروس کرونا از جمله تعطیلی مدارس را بر عهده وزارت بهداشت گذاشته است.

وی افزود: درباره اطلاع‌رسانی وضعیت تعطیلی مدارس به ما دستور داده‌اند که تصمیم‌گیری و اطلاع‌رسانی در این رابطه با وزارت بهداشت است و آموزش و پرورش نباید ورود کند.

سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران، گفت: ما هم منتظر هستیم تا وضعیت تعطیلی مدارس استان تهران برای روز چهارشنبه تعیین تکلیف شود، هم اکنون چند ساعت است که تلفن بنده زنگ می‌خورد و همه وضعیت تعطیلی مدارس را پرس و جو می‌کنند. از وزارت بهداشت خواهش می‌کنیم اگر تصمیمی درباره تعطیلی مدارس در روز چهارشنبه گرفته‌اند سریعتر آن را اعلام کنند تا مردم تکلیف خود را بدانند.

ثقفی، خاطر نشان کرد: ما هم نگران این وضعیت هستیم و اگر قرار باشد درباره اطلاع‌رسانی وضعیت تعطیلی مدارس ضعیف عمل شود، جامعه دچار آسیب می‌شود.

به گزارش شفاف، تا این لحظه وزارت بهداشت وضعیت تعطیلی مدارس در روز چهارشنبه 7 اسفند را تعیین تکلیف نکرده است و این موجب سردرگمی تعداد زیادی از خانواده‌هایی شده است که فرزند دانش‌آموز دارند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار