کد خبر: ۵۰۱۸۸۰
تاریخ انتشار: ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۷

احتمالاً در بررسی های اینترنتی خود به دنبال یک مرکز تعمیر آنلاین موبایل به موبایل سلام رسیده اید که خدمات آنها به صورت موردی اشاره شده است . با توجه به اهمیت این موضوع در این مطلب تصمیم گرفتیم که با معرفی این استارتاپ علمی بپردازیم و ببینیم که حوزه فعالیت آنها به چه صورت است و در چه زمینه هایی فعالیت می کنند.

 

موبایل سلام کجاست و چگونه کار میکند؟

موبایل سلام کجاست؟

موبایل سلام گروهی از تعمیرکاران حرفه ای و کارشناسان حوزه گوشی‌های هوشمند هستند که در قالب یک استارتاپ علمی در زمینه تعمیر گوشی های هوشمند و انجام خدماتی مانند تعویض ال سی دی و تعویض باتری فعالیت می کنند . خدمات این گروه در فازهای مختلف انجام می‌شود که یک فاز آن به تامین قطعات در قالب فروشگاه و فاز دیگر آن در زمینه ارائه خدمات تعمیر دستگاه های معیوب به صورت غیر حضوری است.

این یعنی شما از گروه موبایل سلام میتوانید انتظار تامین قطعات موبایل و تبلت مانند قطعات مهمی مانند ال سی دی و باتری را داشته باشید و در صورت نیاز از خدمات غیرحضوری آنها در زمینه تعمیر گوشی های هوشمند بهره ببرید .

نحوه انجام خدمات در گروه موبایل سلام

شما اگر قصد استفاده از خدمات این گروه را داشته باشید باید به صفحه ثبت درخواست تعمیر این وبسایت بروید و دستگاه معیوب خود را در سایت آنها ثبت کنید. برای ثبت خدمات کاربران یک پنل با فضای کاربری ساده و آسان در نظر گرفته شده که هر کسی با هر سطح توانایی می تواند از آن استفاده کند و گوشی خود را در آنجا ثبت کند. این ویژگی از اینجا اهمیت دارد که شما به عنوان مشتری درک درستی از هزینه تعمیر گوشی و زمان تعمیر آن خواهید داشت و می توانید برای بخش‌های مختلف آن برنامه‌ریزی کنید.

 

موبایل سلام کجاست و چگونه کار میکند؟

 

نکات برجسته گروه موبایل سلام

شاید برای شما هم این سوال پیش آمده که چرا گروه موبایل سلام تا این حد شناخته شده و از خدمات آن تعریف می شود. اگر بخواهیم این موضوع را به شکل درست بررسی کنیم باید چند جانبه را در نظر بگیریم .

در وهله اول در ابتدا با یک استارتاپ علمی مواجه هستیم که از تعمیرکاران حرفه ای بهره می‌برد و این یعنی آن ها می دانند که بخش سخت افزاری و نرم افزاری گوشی به چه صورت است. بنابراین در تشخیص مشکل احتمالی گوشی و همچنین زمان احتمالی تعمیر آن اطلاعات کاملی در اختیار شما قرار می دهند.

از طرف دیگر گروه موبایل سلام به عنوان یک وارد کننده مستقیم قطعات موبایل عمل میکند و این باعث می شود که در هنگام تعمیر گوشی از قطعات اورجینال بهره ببرند و قیمت تمام شده تعمیر موبایل هم کمتر باشد . ضمن اینکه در نظر گرفتن گارانتی دو ماهه برای خدمات شرکت باعث شده که نوعی اعتماد بین مشتریان به وجود بیاید و برای تعمیرات موبایل خود نگرانی نداشته باشند.

اما به عنوان آخرین مورد باید به نحوه ثبت درخواست تعمیر موبایل اشاره کنیم که بسیار آسان است. این یعنی شما با کمترین دردسر ممکن می توانید درخواست تعمیر موبایل خود را ثبت کنید. اما در مقابل شما کارشناسان حرفه‌ای هستند که بلافاصله وضعیت گوشی شما را تحلیل کرده و هم در مورد هزینه تعمیر و هم در مورد زمان تحویل گوشی اطلاعات تخمینی را در اختیار شما می‌گذارند. 

برای استفاده از خدمات موبایل سلام چه کار کنیم؟

اگر میخواهید تعمیر گوشی هوشمند یا حتی تعویض ال سی دی موبایل خود را به گروه موبایل سلام واگذار کنید باید ابتدا وارد سایت آنها شوید و صفحه ثبت درخواست را پیدا کنید. در این صفحه مشخصاتی در مورد گوشی هوشمند و خدماتتان پرسیده می شود که باید آن ها را توضیح دهید و به طور خاص مشخص کنید که درخواست شما از آنها چیست. در این مرحله گروهی از تعمیرکاران حرفه ای اطلاعات مشاوره ای را در اختیار شما قرار می دهند به شما می‌گویند که برای انجام مراحل مختلف باید چه کاری انجام دهید. در نهایت به صورت مرحله به مرحله روند تعمیر گوشی را به شما اطلاع رسانی می کنند تا در نهایت گوشی تعمیر شده یا خود را تحویل بگیرید.

اگر می‌خواهید جزئیات بیشتری در مورد گروه موبایل سلام و خدمات آنها به دست بیاورید وارد سایت آنها شوید و خودتان به صورت واقعی خدمات آنها را ببینید.

 

 

برچسب ها: موبایل سلام
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار