کد خبر: ۵۰۱۸۸۶
تاریخ انتشار: ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۸

طبق تصمیم هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی دوشنبه هفته آینده (۱۲ اسفند) صلاحیت کاظم خاوازی برای تصدی وزارت جهاد کشاورزی بررسی می‌شود.

به گزارش شفاف، طبق تصمیم هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی قرار است در روز دوشنبه هفته آینده (12 اسفند) صلاحیت کاظم خاوازی برای تصدی وزارت جهاد کشاورزی بررسی شود.

روز گذشته نیز وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی با حضور در جلسه کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی به سؤالات نمایندگان پاسخ گفته بود و همچنین برنامه‌های خود برای تصدی این وزارتخانه را تشریح کرده بود.

لازم به ذکر است رئیس جمهور روز شنبه هفته جاری طی نامه‌ای به علی لاریجانی رئیس مجلس کاظم خاوازی را به‌عنوان وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی به مجلس معرفی کرده بود که در جلسه روز یکشنبه پارلمان نیز این نامه اعلام وصول و برای بررسی بیشتر به کمیسیون مربوطه ارجاع شده بود.

به گزارش شفاف، پس از استعفای محمود حجتی از تصدی وزارت جهاد کشاورزی رئیس جمهور طی حکمی در 4 آذر سال جاری عباس کشاورز را به‌عنوان سرپرست وزارت جهاد کشاورزی معرفی کرده بود که با پایان دوره 3ماهه سرپرستی کشاورز حجت الاسلام حسن روحانی خاوازی را برای اخذ رأی اعتماد به مجلس معرفی کرد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: