کد خبر: ۵۰۱۹۴۱
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۱

در هفته مرور آثار حسین زندباف تدوینگر با سابقه سینما و پخش فیلم‌های سینمایی ایرانی، "ارباب حلقه‌ها" پخش می‌شود.

به گزارش شفاف، شبکه نمایش با توجه به تغییرات کنداکتور خود که پیش‌تر اعلام کرده بود، این هفته مرور آثار حسین زندباف، تدوینگر باسابقه کشورمان، با محوریت پخش آثار خاطره‌انگیز، شاد و سرگرم کننده وی را در کنداکتور خود جانمایی کرده است.

همچنین در باکس‌های ساعت 13 فیلم‌های سینمایی و تله‌فیلم از شنبه (10 اسفند ماه) تا جمعه 16 اسفندماه به ترتیب خجالت‌نکش، مجرد 40 ساله، ده رقمی، خواستگار محترم، به روح پدرم، دردسر طلایی و آواز تهران قرار دارند.

باکس فیلم‌های ساعت 15 از تکرار فیلم‌های کلاسیک شب قبل، به پخش فیلم‌هایی تغییر پیدا کرده است که به ترتیب تا جمعه  16 اسفند ماه پخش می‌شوند که شامل غول بزرگ مهربان، آقای دیدز، زندگی، موگلی، کینگ کونگ، نگهبان طبیعت و بهترین بازی دنیا است.
 
در باکس ساعت 19، از شنبه تا جمعه، به ترتیب فیلم‌های دنباله‌دار دکتر دولیتل 2 و سری فیلم‌های ارباب حلقه‌های 1، 2 و 3 (هر کدام در دو قسمت) از این شبکه پخش خواهند شد.

همچنین این هفته، در باکس ساعت 21، مرور آثار حسین زندباف تدوینگر با 4 دهه فعالیت در عرصه سینمایی ایران و تدوین بیش از 80 فیلم از جمله ‌آثاری چون مردی که زیاد می‌دانست، مومیایی 3، مأموریت و ... در جدول پخش شبکه نمایش قرار دارد.

مردی که زیاد می‌دانست، آپارتمان شماره 13، دلاوران کوچه دلگشا، مستأجر، مومیایی3، مأموریت و دونفر و نصفی آثاری‌اند که با تدوین این هنرمند به ترتیب از شنبه 10 اسفندماه تا جمعه 16 اسفند ساعت 21 از شبکه نمایش پخش و در ساعت 3:00 و 8:00 روز بعد بازپخش می‌شوند.

باکس ساعت 23 نیز به ترتیب به پخش فیلم‌های لیلی با من است (نسخه تصحیح نور و رنگ شده )، ترمینال، تجارت جهانی، زندان، موش زبل ، یاغی یک و سرقت طلایی اختصاص دارد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار