کد خبر: ۵۰۲۲۶۵
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۴

یکی از سیستم های پرداخت آنلاین که از طریق آن می توان تراکنش های مالی بین المللی را در کوتاه ترین زمان ممکن و با کارمزدی اندک انجام داد، ووچر پرفکت مانی می باشد. با این سیستم که نوعی ارز کدگذاری شده می باشد حتی افرادی که مقیم کشورهای تحریم شده هستند نیز می توانند بدون هیچ مشکلی ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت کوین و حتی ارزهای فیات را به سایر حساب ها منتقل کنند. اگر در حوزه ارز دیجیتال فعالیت دارید با صراحت می توان گفت، پرفکت مانی روشی مناسب برای خرید بیت کوین است و کاربران ایرانی نیز می توانند از آن بدین منظور استفاده نمایند. اما شاید این سوال برای شما به وجود آید که چگونه می توان با این سیستم کار کرد و یا آن را شارژ نمود. در پاسخ می توان گفت روش های متعددی برای شارژ حساب پرفکت مانی وجود دارند که ووچر یکی از آن هاست.

ووچر پرفکت مانی نوعی کارت ارزی است که برای شارژ اکانت پرفکت مانی مورد استفاده قرار می گیرد و با آن می توان امور مالی گوناگون نظیر افزایش اعتبار حساب ارزی، خرید اینترنتی از سایت های خارجی، برداشت از حساب، جا به جایی ارز و تبدیل ووچر به دیگر ارزهای دیجیتال  را انجام داد. نحوه صدور چنین کارتی به صورت دیجیتالی بوده و شامل یک کد 16 رقمی و یک کد فعال سازی 10 رقمی می باشد. از طریق این کارت حتی افرادی که صاحب حساب پرفکت مانی نیستند نیز می توانند به واسطه کدی که برای آن ها فرستاده می شود نسبت به برداشت ارز انتقال داده شده اقدام نمایند. یکی دیگر از قابلیت های ووچر که آن را بسیار کاربردی جلوه داده ، امکان خرید از سایت های پذیرنده ارزی است که از سیستم پرفکت مانی برخوردار نمی باشند. افرادی که دارای ووچر پرفکت مانی هستند، به راحتی و بدون نیاز به افتتاح حساب پرفکت مانی می توانند از سایت های پذیرنده آن خرید کنند.

به منظور خرید ووچر یا کارت شارژ پرفکت مانی می توانید به سایت های معتبرآنلاین مانند exnovin.co مراجعه نموده و پس از تکمیل مراحل ثبت نام و تایید مشخصات وارد مرحله اطلاعات مالی شوید. در این مرحله اطلاعات حساب بانکی خود را ثبت می کنید و در نهایت پس از ارسال تصویر مدارک می توانید تراکنش های خود را بدون هیچ محدودیتی انجام دهید. با دارا بودن پنل کاربری در سایت، شما به راحتی وارد قسمت خدمات پرفکت مانی می شوید و نسبت به خرید ووچر پرفکت مانی به مقدار مورد نیاز اقدام می نمائید. این روش برای افرادی است که دارای حساب پرفکت مانی نیستند اما اگر از قبل حساب تایید شده با میزان موجودی کافی داشته باشید ابتدا وارد حساب کاربری خود در سیستم پرفکت مانی می شوید، سپس کارت شارژ خریداری می کنید. خدمات خرید ووچر پرفکت مانی بسیار سریع و به صورت خودکار توسط سایت های صرافی ارز دیجیتال صورت می پذیرد و شما در کمترین زمان ممکن قادر به شارژ حساب خواهید بود. اعداد یا کدهایی که برای هر کارت شارژ ارائه می شوند دو دریف هستند که کد طولانی تر رمز کارت و کد کوتاه تر شماره آن می باشد. البته در کنار پرفکت مانی، خرید وبمانی نیز از روش های ایده آل برای انجام پرداخت های اینترنتی و همچنین خرید ارزهای دیجیتال مانند خرید تتر می باشد.

*رپورتاژ آگهی

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار