کد خبر: ۵۰۲۵۴۱
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۳

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان تهران از تشکیل قرارگاه مدافعان سلامت در یکصد کانون فرهنگی هنری خبر داد.

به گزارش شفاف، حجت‌الاسلام غلامعلی قدیریان مدیرستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان تهران از تشکیل قرارگاه مدافعان سلامت با عضویت کانون‌های فرهنگی هنری مساجد تهران خبر داد و گفت: این فراخوان میان 500 کانون فرهنگی هنری مناطق 22 گانه شهر تهران اعلام شده بود که 100 کانون فرهنگی هنری برای تشکیل این قرارگاه اعلام آمادگی کردند.

وی افزود: قرارگاه مدافعان سلامت در محورهای آموزش‌های مجازی و غیر حضوری در زمینۀ پیشگیری از کرونا میان اهالی پایتخت فعالیتشان را انجام می‌دهند.

حجت‌الاسلام قدیریان ضدعفونی معابر عمومی محله‌های تهران، توزیع اقلام بهداشتی و بروشور دربارۀ مقابله با این ویروس در میان مردم را از دیگر خدمات قرارگاه‌های مدافعان سلامت دانست و گفت: مشاوره‌های پیشگیری از شیوع ویروس کرونا به مردم از سوی این قرارگاه‌ها  از دیگر محورهای فعالیتی آنها است.

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد تهران به تهیه و تولید لباس‌ و ماسک در این قرارگاه‌ها اشاره کرد و افزود: لباس‌های موردنظر که توسط فعالان کانون فرهنگی هنری دوخت و دوز می‌شود، به وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی ارسال می‌شود تا در بیمارستان‌ها و در میان پزشکان و پرستاران توزیع شود.

وی این اقدام جهادی را لبیک به اوامر مقام معظم رهبری مبنی بر مبارزه جهادی با ویروس منحوس کرونا و در راستای ادای تکلیف اجتماعی و انسانی در همیاری و کمک به شهروندان برشمرد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار