کد خبر: ۵۰۲۶۶۶
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۰:۳۶

زالی گفت: روش‌های مردم برای مقابله با کرونا باید تغییر کند این ویروس بسیار موموز و موذی است.

به گزارش شفاف، علیرضا زالی فرمانده مدیریت مقابله با کرونا در استان تهران و مهدی جمالی نژاد معاون عمرانی وزیر کشور امشب بیست و چهارم اسفند ماه با حضور در برنامه گفتگوی ویژه خبری به بررسی آخرین اخبار از کرونا پرداختند.

علیرضا زالی فرمانده مدیریت مقابله با کرونا در استان تهران با اشاره به اینکه در حال حاضر در حال افزایش تصاعدی تعداد مبتلایان و تعداد بستری‌ها در استان تهران هستیم گفت: استان تهران به نسبت سایر استان‌ها بالاترین میزان را به خود اختصاص داده است.

او با اشاره به وضعیت امدادرسانی در استان تهران افزود: به همت بلند عزیزانم در شهر تهران تلاش شده ظرفیت مناسبی را برای بیماران در نظر بگیریم لذا نگرانی این است که اگر همکاری همه جانبه مردم را شاهد نباشیم فشار مضاعفی به تیم درمان وارد می‌شود و ممکن است در آینده با خطر فرسودگی همکاران مواجه شویم.

زالی با اشاره به اینکه مردم با رعایت بهداشت و با ماندن در منزل می‌توانند به کنترل این بیماری بپردازند و ما را بیشتر از این خسته نکنند ادامه داد: مردم با رعایت جدی موضوع می‌تواند بار کمتری را به همکارانم تحمیل کنند؛ لذا بخشی از این نگرانی‌ها توسط تیم پزشکی به شهروندان منتقل شده است.

او با تاکید بر اینکه روش‌های مردم برای مقابله با کرونا باید تغییر کند عنوان کرد: ویروس کرونا بسیارمرموز و موذی است متاسفانه اقدامات انجام شده برای مقابله با کرونا با تاخیر در حال انجام است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: