کد خبر: ۵۰۲۶۷۷
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۷

دارنده مدال برنز کشتی آزاد جهان در سال ۲۰۱۹ گفت: این روزها بیشتر نگران تمرینات خودمان هستیم و به خاطر تعطیلی اردوی تیم ملی، دچار نوعی وسواس شده‌ایم.

به گزارش شفاف، یونس امامی درباره وضعیت تمریناتش در زمان تعطیلی اردوی تیم ملی آزاد اظهار داشت: ما که تمرینات‌مان را دنبال می‌کنیم، چاره‌ای نیست، چون مسابقات گزینشی را در پیش داریم و نمی‌شود تمرین را کنار گذاشت. اگر بتوانیم باشگاه باز پیدا کنیم، آنجا می‌رویم. فعلاً قرار است به باشگاه علیرضا کریمی بروم و با هم تمرین کنیم. 

وی تأکید کرد: ما که همه نکات بهداشتی را رعایت می‌کنیم. به‌هرحال اردوی تیم ملی لغو شده است و چیزی هم مشخص نیست. نمی‌دانیم مسابقات قرار است کِی و کجا برگزار شود. 

ملی‌پوش وزن 74 کیلوگرم کشتی آزاد کشورمان با اشاره به وضعیت فعلی جامعه و جو ترسی که به خاطر شیوع کرونا ایجاد شده است، خاطرنشان کرد: اول اینکه همه باید کمتر از خانه خارج شویم و اگر می‌توانیم و کار ضروری نداریم، در خانه بمانیم و بهداشت فردی را رعایت کنیم. هر کسی چیزهایی که برای پیشگیری از کرونا گفته می‌شود را رعایت کند هم خودش و هم اطرافیانش را از شر این بیماری نجات می‌دهد.

وی ادامه داد: در عین حال هم نباید خیلی بترسیم. اگر به اصول بهداشتی توجه شود، واقعاً اینقدر هم بیماری وحشتناکی نیست. نباید اجازه دهیم ترس بر ما غلبه کند. در خبرها دیدم که یک هندی، وقتی فهمید دچار سرماخوردگی شده است، از ترس کرونا، سکته کرد. همان‌طور که مثلی داریم که «ترس برادر مرگ است»، باید حواس‌مان باشد بیش از حد به این موضوعات فکر نکنیم تا ان‌شاءالله به شرایط عادی زندگی برگردیم.

امامی در خاتمه گفت: این روزها بیشتر نگران تمرینات خودمان هستیم. دچار نوعی وسواس شده‌ایم و فکر می‌کنیم باید خیلی هم بیشتر تمرین کنیم که این تعطیلی اردوی تیم ملی، روی کارمان تأثیری نگذارد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار