کد خبر: ۵۰۲۶۹۱
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۷

"کارآگاه علوی" تلویزیون بعد از "صندلی داغ" روی "فرش قرمز" پا می‌گذارد و این بار با صاحبان صنایع و سردمداران تولیدملی گفت‌وگو می‌کند.

به گزارش شفاف، "فرش قرمز" برنامه جدید تلویزیون است که از شبکه ایران‌کالا پخش می‌شود. شبکه‌ای که  از روز اول اسفندماه سال 1395 پخش آنونس‌های برنامه‌های خود را در فرستنده‌های سوم سراسر کشور، به عنوان شبکه 28 آغاز کرد. مدیریت این شبکه را اردشیر زابلی‌زاده از مدیران صداوسیما برعهده دارد. این شبکه در 12 اسفندماه سال 1396 به طور رسمی افتتاح شد.

این شبکه به دنبال انحلال شبکه تلویزیونی بازار، با تغییر نام شبکه از بازار به ایران‌کالا، از 5 اسفندماه پخش آزمایشی برنامه‌های خود را با 4 ساعت برنامه در روز با 4 نوبت بازپخش از ساعت 7 تا 12 آغاز کرد. این شبکه به صورت 24 ساعته برنامه پخش می‌‌کند. برنامه‌های تأمینی و حمایتی از صنایع کوچک و متوسط مانند "ما حمایت می‌کنیم"، "نگاه دوربین"، "خبر آگهی"، "چی چی کالا"، "بارکد"، "پایش پلاس"، "انیمیشن و تیزرهای تبلیغاتی"، "تریبون"، "سلاطین کسب و کار"، "پول کجاست" از جمله برنامه‌هایی است که از این شبکه پخش می‌شوند.

مهم‌ترین هدف شبکه ایران‌کالا حمایت از صنایع کوچک و متوسط و مصداق کامل تحقق شعار سال یعنی "حمایت از کالای ایرانی" است.  شبکه ایران‌کالا برای عید نوروز اجرای برنامه‌ای را به  احمد نجفی بازیگر سینما و تلویزیون واگذار کرده که در آن برنامه با صاحبان نشان‌های تجاری مطرح و موفق کشور با شعار «فرشی قرمز در بازار بزرگ ایران برای شما تولید کنندگان ایرانی پهن کرده‌ایم»، گفت‌وگوهایی را مخاطبین ببینند.

این برنامه در بازار بزرگ ایران ضبط شده؛ در 20 قسمت 45 دقیقه‌ای تولید و در ایام نوروز از شبکه ایران کالا پخش خواهد شد. در این برنامه به هریک از میهمانان در برنامه تندیس یادبودی و همچنین تولید و پخش یک تیزر تبلیغاتی رایگان اهداء خواهد شد. 

احمد نجفی پیش از این روی صندلی داغِ تلویزیون می‌نشست؛ برنامه قدیمی که نخستین برنامه گفت‌وگومحور یا به قولی تاک‌شوی تلویزیون به حساب می‌آمد. این برنامه از سال 1383 تا 1386 با بیش از 350 برنامه توانست با شخصیت‌های علمی، سیاسی، اقتصادی و فرهنگی ایران گفت‌وگوهای متفاوت داشته باشد. قبل از احمد نجفی، منوچهر نوذری و داریوش کاردان روی آن صندلی نشستند و آخرین مجری آن برنامه هم امیرحسین مدرس بود. حالا احمد نجفی بعد از مدت‌ها دوری و کم‌کاری در عرصه فیلم و سریال با اجرا به تلویزیون برمی‌گردد؛ البته که در سریال "نفوذ" به کارگردانی جواد شمقدری ایفای نقش کرده که مهرماه سال 1399 روی آنتن خواهد رفت. 

"فرش قرمز" از سوم فروردین‌ماه پخش خودش را آغاز می‌کند و هر روز روی آنتن شبکه ایران کالا می‌رود.  "فرش قرمز" که بزنگاه حضور تولید کننده ایرانی در عرصه تولید ملی روی آنتن تلویزیون محسوب می‌شود به معرفی ظرفیتهای بازار بزرگ تولیدکنندگان ایرانی می‌پردازد. به گفته تهیه‌کننده این برنامه تلویزیونی  در راستای منویات مقام معظم رهبری مبنی بر تحقق بسترهای اقتصاد مقاومتی تمام هم اتاق فکر این برنامه حضور مؤثر و متفاوت صاحبان صنایع و سردمداران تولید ملی است.

رویکرد حداکثری در ترغیب تولید، امیدبخشی، خودباوری و خوداتکایی از جمله اهداف تولید «فرش قرمز» است که با میزبانی برندهای موفق ایرانی نظیراستیل البرز، مارال چرم، زاگرس پوش، نامی نو و ... با شعار «فرشی قرمز در بازار بزرگ ایران برای شما تولید کنندگان ایرانی پهن کردیم» پخش می‌شود.

این برنامه از سوم فروردین‌ماه در 26 قسمت 45 دقیقه‌ای با اجرای احمد نجفی بازیگر پیشکسوت که با این برنامه دوباره به صحنه اجرا برمی‌گردد، از شبکه ایران کالا پخش خواهد شد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: