کد خبر: ۵۰۲۷۲۱
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۶

ستاد ملی مدیریت و مقابله با کرونا با صدور اطلاعیه‌ای از اقدامات قرارگاه بهداشتی و درمانی نیرو‌های مسلح قدردانی کرد.

به گزارش شفاف، ستاد ملی مدیریت و مقابله با کرونا با صدور اطلاعیه‌ای با اشاره به همراهی ستاد کل نیرو‌های مسلح از ابتدای تشکیل ستاد ملی، از اقدامات قرارگاه بهداشتی و درمانی نیرو‌های مسلح قدردانی کرد.

متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

۱. فرمان هوشمندانه و دلگرم‌کننده مقام معظم رهبری در خصوص تشکیل قرارگاه بهداشتی و درمانی نیرو‌های مسلح در استمرار همراهی‌های همه جانبه نیرو‌های مسلح با ستاد ملی مدیریت و مقابله با بیماری کرونا، ضمن افزایش سرعت و ظرفیت خدمت رسانی به مردم به بسیج کامل امکانات کشور برای ریشه‌کن کردن این بیماری کمک خواهد کرد.

۲. اقدامات این قرارگاه با محوریت کامل ستاد ملی و هماهنگی با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و در راستای تسهیل و ارتقای خدمت‌رسانی در اقصی نقاط کشور و بهره گیری از همه ظرفیت‌های موجود در کشور برای پیشگیری از ابتلا و درمان مبتلایان به میزان حداکثری است.

همراهی ستاد کل نیرو‌های مسلح علاوه بر افزایش ظرفیت مراکز درمانی، به فرایند‌های پیشگیری، شناسایی و مراقبت نیز کمک شایانی خواهد کرد.

۳. موضوع اعمال محدودیت و کاهش ترددها، سفر‌های شهری، بین شهری و کاهش تجمعات غیرضروری، هم چنان با درخواست وزارت بهداشت و درمان و با تصویب ستاد ملی مدیریت و مقابله با کرونا صورت خواهد گرفت.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار