کد خبر: ۵۰۲۷۸۱
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۴

زمانبندی ثبت‌نام اینترنتی کتاب‌های درسی سال تحصیلی آینده دانش‌آموزان دچار تغییراتی شد و این ثبت‌نام از ۲۴ فروردین آغاز می‌شود.

به گزارش شفاف، ثبت‌نام کتاب‌های درسی دانش‌آموزان برای سال تحصیلی آینده به صورت اینترنتی است و ثبت‌نام کتاب‌های درسی دانش‌آموزان دوره‌های تحصیلی آمادگی تکمیلی (پیش‌دبستانی استثنایی)، پایه دوم تا ششم دوره ابتدایی (عادی و استثنایی)، پایه هشتم و نهم دوره متوسطه اول و پایه هشتم و نهم دوره متوسطه اول پیش حرفه‌ای استثنایی که پیش از این اعلام شده بود از 21 اسفند 98 شروع می‌شود به 24 فروردین تغییر یافته است.

والدین و دانش آموزان باید برای ثبت‌نام اینترنتی به سامانه www.irtextbook.ir یا www.irtextbppk.com مراجعه و برابر جدول تقویم زمانی ثبت‌نام کنند و توجه داشته باشند نام کاربری برای ورود به سامانه کد ملی دانش آموز و رمز عبور آنها 6 رقم سمت راست شماره سریال شناسنامه دانش آموز است.

کتاب‌های درسی دانش آموزان تمام دوره‌های تحصیلی از طریق مدرسه محل تحصیل آنها که در سفارش دانش آموز قید شده توزیع خواهد شد.

اصلاح سفارش تمام دوره‌های تحصیلی از 17 تیر 99 تا 31 شهریور 99 امکان پذیر است. 

ثبت‌نام دانش‌آموزان سایر پایه‌های تحصیلی نیز به تدریج و براساس جدول زمان بندی زیر در سامانه ثبت سفارش کتابهای درسی انجام می‌شود.

کتاب های درسی , دانش‌آموزان ,

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار