کد خبر: ۵۰۲۷۸۵
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۴

حجت‌الاسلام قمی با صدور پیامی درگذشت سردار حسینعلی عظیمی از بنیانگذاران جهاد سازندگی و فرمانده طراحی عملیات آبی و خاکی مهندسی جنگ را تسلیت گفت.

به گزارش شفاف، حجت‌الاسلام محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با صدور پیامی درگذشت سردار حسینعلی عظیمی از بنیانگذاران جهاد سازندگی و فرمانده طراحی عملیات آبی و خاکی مهندسی جنگ را تسلیت گفت.

درمتن این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

«فان الجهاد باب من ابواب الجنة فتحه الله لخاصة اولیائه»
برادر مجاهدم حسینعلی عظیمی، از اولیای خاصه بود که غم پر کشیدنش، به تسلای حیاتِ حرکت جوانانه جهادی و بشارتِ پیوستن به خیل رفقای شهیدش آرام می‌شود.

مهندس عظیمی از پیشتازان و مؤسسان جهاد سازندگی و مهندسی جنگ بود، که هیچگاه جهادِ نستوهانه به او مجال فرونشاندن بی‌قراری‌اش را نداد. دردِ محرومان داشت؛ «رسم جهاد» داشت؛ پیشرفت، دغدغه‌اش بود؛ اندیشه را با عمل گره زده بود؛ هزاران فرد را تعلیم داد و تربیت کرد و صدها جوانمرد را یکه تاز میدان جهاد ساخت.

اینک او به ظاهر در میان ما نیست؛ اما راهِ جهاد، به سویِ پیشرفت ادامه دارد و هسته‌های جهادی با تمسک به والی‌ها و عظیمی‌ها و آوینی‌ها و...، در حین مبارزه با محرومیت، بی‌عدالتی، تحریم، توسعه‌زدگی غربی، جهالت و فسادند و گام دوم انقلاب را رقم می‌زنند.

خلأ او را به همسنگران جهادی، جوانان جهادی و خانوادۀ صبورش تسلیت می‌گویم. باشد که فراق ما، نیز صبر و شکر ما بر این مصیبت، حرکتِ جهادی در کشور را بسط و نُضج دهد و به تمدن نوین اسلامی وصل کند.

محمد قمی
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار