کد خبر: ۵۰۲۸۶۸
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۷

در راستای اقدامات پیشگیرانه درباره جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در مناطق محروم و محله‌های حاشیه نشین شهر تهران، عملیات ضدعفونی و گند زدایی این مناطق توسط سازمان بسیج شهرداری تهران و بسیجیان حوزه های تابعه انجام می‌شود.

به گزارش شفاف، مجتبی سالک رئیس سازمان بسیج شهرداری تهران با اعلام این خبر گفت: طی روز های گذشته تیم‌های ضد عفونی کننده و گند زدا با حضور در مناطق 19 ، 18 ، 15 و اطراف شهر اسلامشهر نظیر کهریزک، مرتضی گرد، کوره‌های آجر پزی دولتخواه، شمس آباد، و قاسم آباد، خاوران، بهار و توحید که خانواده‌های محروم در آن اسکان دارند نسبت  به ضدعفونی سطوح و معابر و اماکن عمومی اقدام می‌کنند.

رئیس سازمان بسیج شهرداری تهران  افزود: مناطق محروم و حاشیه‌ای به لحاظ تراکم جمعیت جزء متراکم‌ترین مناطق شهری هستند و ساکنان این مناطق نیازمند کمک بیشتری برای مقابله با این اپیدمی هستند. در همین راستا بسیجیان شهرداری تهران این مناطق را ضدعفونی خواهند کرد.

سالک گفت: فرهنگ بسیجی است که در همه عرصه‌ها معجزه می‌کند و اگر وضعیت موجود را به جنگی تمام عیار تشبیه کنیم، سربازان و فرماندهانی که در خط مقدم این جبهه، فداکارانه در حال دفاع هستند، با همان حس و حال دوران دفاع مقدس پا در میدان گذاشته‌اند و امیدواریم با عنایت امام عصر(عج) و کمک و همیاری مردم ریشه این ویروس منحوس از کشور برچیده شود.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: