کد خبر: ۵۰۲۹۴۸
تاریخ انتشار: ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۲
سایت کنفدراسیون آسیا:‌

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا اللهیار صیادمنش را یکی از بازیکنان با استعداد آسیای میانه معرفی کرد که در آینده خواهد درخشید.

به گزارش شفاف، سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا گزارشی منتشر کرد که در آن فوتبالیست ملی‌پوش و جوان کشورمان را یکی از بازیکنان خوش‌آتیه قاره پهناور در عرصه فوتبال جهان نامید.

در این گزارش این رسانه استعدادهای آسیای میانه را مورد ارزیابی قرارداد که گلزن اسبق تیم فوتبال استقلال و عضو کنونی فنرباغچه ترکیه به عنوان پدیده‌ای برای سال‌های آینده معرفی شد.

سایت مذکور در مورد مهاجم 18 ساله  ایرانی نوشت:صیادمنش که بسیار با استعداد و قابلیت بازی در چند پست را دارد، جوان‌ترین گلزن تاریخ تیم ملی فوتبال ایران با 17 سال سن است که در نخستین بازی ملی خود به تیم سوریه گل زد.این درخشش تنها یک ماه بعد از امضای قراردادش با فنرباغچه، غول بزرگ فوتبال ترکیه امضا کرد.

این رسانه افزود: وی بعد از آن حتی با پیراهن تیم جدیدش در بازی های دوستانه و آزمایشی مقابل بایرن مونیخ و رئال مادرید حضور یافت تا این که به تیم استانبول‌اسپور قرض داده شد. او در مسابقات قهرمانی زیر 23 ساله‌های آسیا در تایلند، توانمندی بالای خود را نشان داد تا این که در نیم  فصل دوم به تیم اصلی خود در ترکیه یعنی فنرباغچه بازگشت.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: