کد خبر: ۵۰۳۰۱۷
تاریخ انتشار: ۰۳ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۴

رئیس ستاد گردشگری شهرداری تهران گفت: روزانه مسابقه‌ای با موضوع جاذبه‌های فرهنگی و تاریخی در صفحه اینستاگرام ستاد گردشگری برگزار می‌شود.

مهرشاد کاظمی در گفت و گویی درباره وضعیت برنا‌مه‌های ستاد گردشگری شهرداری تهران اظهار کرد: در حال حاضر روزانه یک مسابقه در صفحه اینستاگرام ستاد به نشانی visitehran برگزار و سوالاتی درباره جاذبه‌های فرهنگی و تاریخی مطرح می‌شود.

وی بابیان اینکه این سوالات حدود ساعت 16 بارگذاری می‌شود، ادامه داد: ساعت 21 شب با  انتشار یک فیلم یک دقیقه‌ای پاسخ سوال اعلام می‌شود؛ در روز نخست اجرای مسابقه حدود 800 نفر شرکت کردند و حدود 80 درصد آنها پاسخ درست به سوال طرح شده دادند. 

رئیس ستاد گردشگری شهرداری تهران تصریح کرد: حدود 300 تا 400 نفر به قید قرعه به یک تور یک روزه تهرانگردی دعوت خواهند شد. این اقدام به عنوان هدیه به شرکت کنندگانی است  که به قید قرعه انتخاب شده‌اند و هدفمان این است که با این کار رونقی در حوزه گردشگری که در این مدت متضرر شده است، ایجاد کنیم. 

وی افزود: یکی دیگر از برنامه‌هایی که توسط ستاد گردشگری در حال انجام است، معرفی سه موزه به صورت روزانه در صفحه اینستاگرام است همچنین از روز پنجم فروردین نیز مسابقه نقاشی و مسابقه دیگری برای دانش آموزان طراحی و اجرا خواهد شد.

کاظمی همچنین درباره راه‌اندازی بانک اطلاعات گردشگری نیز که قرار بود در سال جاری افتتاح شود، گفت: بخشی از این بانک راه‌اندازی شده و بخش دیگر دچار نقص فنی است که در حال بررسی و رفع نقص آن هستیم. 

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار