کد خبر: ۵۰۳۱۲۳
تاریخ انتشار: ۰۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۴

دبیر اجرایی کمیته ملی پارالمپیک از برنامه‌ریزی دوباره برای ورزشکاران پس از اعلام خبر تعویق بازی‌های پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو خبر داد.

به گزارش شفاف، هادی رضایی درباره تعویق بازی‌های پارالمپیک 2020 توکیو اظهار داشت: هدف‌گذاری ما آماده شدن ورزشکاران پارالمپیکی برای شهریور ماه امسال بود، اما با تعویق پارالمپیک 2020 توکیو هم برنامه بدنسازی این ورزشکاران تغییر خواهد کرد و هم دیگر برنامه‌ها. ما باید برنامه‌ریزی خود را به‌گونه‌ای انجام بدهیم که ملی‌پوشان و تیم‌های رشته‌های مختلف برای نزدیک به 17، 18 ماه دیگر آماده شوند و در یک مسیر مشخص قرار بگیرند. در واقع باید دوباره برنامه‌ریزی کنیم.

وی درباره نحوه این برنامه‌ریزی ادامه داد: به‌هرحال باید پیشنهادها در ستاد بازی‌ها و توسط فدراسیون‌ها، انجمن‌ها و سایر بخش‌ها مطرح شده و در نهایت نتیجه‌گیری شود. چگونگی حمایت از برگزاری اردوها و فدراسیون‌ها در ستاد عالی بازی‌ها انجام می‌شود. ما پیش از این یک برنامه‌ریزی در اواخر سال 97 و اوایل 98 برای شهریور 99 انجام داده بودیم، اما حالا باید شروعی دوباره در این بخش داشته باشیم.

تعدادی از ورزشکاران طی ماه‌های گذشته حقوق مصوب شده‌ای را از سوی کمیته ملی پارالمپیک دریافت می‌کردند. دبیر اجرایی کمیته ملی پارالمپیک در پاسخ به این سؤال که تکلیف نحوه پرداخت این حقوق با توجه به زمان 18 ماهه تا آغاز پارالمپیک چه خواهد شد، گفت: حقوق‌ها و دریافتی‌های قبلی ورزشکاران نوش جان‌شان. به‌هرحال آنها خودشان را در مسیر حضور در پارالمپیک آماده می‌کردند و دریافت مبالغ هم حق‌شان بود. حالا برای ادامه مسیر باید تصمیم‌گیری شود که استارت این کار و دیگر برنامه‌ریزی‌ها پس از تعطیلات زده خواهد شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: