کد خبر: ۵۰۳۱۵۳
تاریخ انتشار: ۰۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۱

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست کشور گفت: محیط‌بانها مکلف شده‌اند از هرگونه تردد در مناطق مناطق چهارگانه تحت مدیریت این سازمان حتی در روز طبیعت (۱۳ فروردین) ممانعت کنند.

به گزارش شفاف، سرهنگ جمشید محبت‌خانی از آمادگی کامل یگان حفاظت محیط زیست کشور و محیط‌بانها برای اجرای طرح خلوت‌سازی در مناطق چهارگانه تحت مدیریت سازمان محیط زیست کشور خبر داد.

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست کشور با اشاره به ضرورت ایجاد محدودیت برای تردد در این مناطق افزود: کمک به حفظ سلامت عمومی جامعه اولویت اصلی تمام مسئولان و سازمانهای دولتی و مردم نهاد است برهمین اساس تردد در مناطق چهارگانه تحت مدیریت سازمان محیط زیست کشور شامل پارکهای ملی، پناهگاه‌های حیات‌وحش، اثر طبیعی ملی و مناطق حفاظت شده در سراسر کشور تا اطلاع ثانوی ممنوع  بوده و طرح خلوت‌سازی توسط محیطبانها در سراسر کشور اجرا می‌شود.

این مقام انتظامی با اعلام اینکه محیط‌بانها مکلف شده‌اند از هرگونه تردد در مناطق اعلام شده حتی در روز طبیعت (13 فروردین) ممانعت کنند، خواستار همکاری بیش از پیش مردم با محیطبانها و مأموران پلیس شده است. 

وی با بیان اینکه مهمترین روش پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا، رعایت بهداشت فردی و جمعی است، از شهروندان خواست با عمل به توصیه‌های پزشکی، خودداری از حضور در مناطق عمومی و همکاری با مجاهدان امنیت و سلامت به تلاشهای خدمتگزاران خود در مقابله با ویروس کرونا ارج نهند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: