کد خبر: ۵۰۳۱۵۷
تاریخ انتشار: ۰۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۲

اعضای هیئت سائلین امیرالمومنین (ع) در بلوار فردوس تهران برای بیماران کرونایی آبمیوه تهبه می کنند.

به گزارش شفاف، در کنار خبرهای تلخ و ناخوشایند شیوع کرونا در کشور، این روزها شاهد صحنه‌ها و جلوه‌هایی از همدلی و ایثار مردم و نیروهای جهادی در اقصی نقاط ایران هستیم که به جرأت می‌توان گفت در هیچ جای دنیا نظیر ندارد.

سرعت عمل بالا‌، سازماندهی بلندمدت، آشنایی به محیط فعالیت و صمیمیت ماندگار چهار مشخصه گروه‌های جهادی هستند که آنها را به گسترده‌ترین و سیال‌ترین نهادهای مردمی تبدیل کرده است. در حالیکه بسیاری از سازمان‌ها و ارگان‌ها در میانه بحران منتظر تصمیمات اداری از بالا هستند، گروه‌های جهادی به دلیل ماهیت محله‌محور و هم‌نوع بودن اعضای خود به سرعت وارد عمل شده و بسیاری از مشکلات میدانی را رفع می‌کنند.

بسیج محله، هیئت‌های مذهبی و مساجد به عنوان پایگاه این جریان مردمی گسترده ظرفیتی است که در بحران‌های طبیعی اخیر همچون سیل گسترده جنوب و شمال کشور، زلزله کرمانشاه، و مقابله با بیماری کرونا امتحان خود را به خوبی پس داده است.

اعضای هیئت سائلین امیرالمومنین (ع) در بلوار فردوس تهران، وقتی احساس کردند که می توانند در کنار کادر درمانی به از بین بردن ویروس منحوس کمک کنند، عزمشان را جزم و چند دستگاه آبمیوه گیری تهیه کردند و هر شب برای بیماران کرونایی در بیمارستان های تهران آبمیوه طبیعی تهیه می کنند.

حالا آنها فقط  اعضای هیئت سائلین امیرالمومنین(ع) نیستند بلکه در روزهای گذشته، اعضای هیئت های دیگر منطقه هم به کمک آنها آمدند و جلوه ای از همدلی و ایثار را در روزهای سخت کرونا به رخ  میکشند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار