کد خبر: ۵۰۳۵۴۶
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۲

تهیه‌کننده فیلم «خوب بد جلف ۲» از احتمال اکران فیلم خود در «سینمای آنلاین» خبر داد.

به گزارش شفاف، موضوع اکران فیلم‌های سینمایی در شبکه نمایش خانگی در وهله اول برای فیلمسازانی که اثر خود را در پرده‌های سینما دارند قابل بررسی است. چه آنان برای فیلم خود هم هزینه تبلیغاتی کرده‌اند و هم تعدادی محدود از تماشاگران به تماشای فیلم‌های آنان رفته‌اند و باقی تماشاگران و علاقه‌مندان سینما منتظر تماشای فیلم مانده‌اند.

از این رو با تهیه‌کننده فیلم «خوب، بد، جلف 2» که احتمال فروش بالایی در سینماها خواهد داشت گفت‌وگوی کوتاهی داشتیم و از او درباره امکان ارائه فیلمش به «سینمای آنلاین» پرسیدیم.

محسن چگینی در ابتدا درباره فروش فیلم در شبکه نمایش خانگی و سینمای آنلاین گفت: این برنامه تجربه جدیدی است که اگر اشکالات آن بر طرف شود و جلوى تکثیر غیر قانونی، قاچاق و کپی غیر مجاز  گرفته شود، اتفاق مثبتی می‌تواند باشد.

وی اظهار داشت که البته یکی از شروط مهمی که می‌تواند تهیه‌کننده را برای فروش فیلمش در «سینمای آنلاین» اقناع کند مسئله تبلیغات است. برای همین اگر شهرداری و تلویزیون هم به کمک بیایند قطعاً می‌تواند اتفاق خوبی رخ دهد و شاهد اکران فیلم‌ها با میزان مخاطب بالا در شیوه جدید اکران باشیم.

وی درباره اینکه تصمیم او برای اکران فیلم «خوب، بد، جلف 2» در سینمای آنلاین چه خواهد بود گفت که باید منتظر بود و دید که براى اکران فیلم خروج چه اتفاقی خواهد افتاد؟ واقعیت این است که تهیه‌کننده این فیلم ریسک بزرگ وقابل توجهى کرده است  و این اتفاق شاید راهگشای  بن‌بست ترافیک اکران 1399 باشد.

به نظرم با روالی که شیوع بیماری کرونا در کشور دارد بعید است تا 6 ماه  آینده سینماهای کشور به روال طبیعى خود برگردند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: