کد خبر: ۵۰۳۵۹۰
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۸

امیرسرخوش، ملی‌پوش اسنوکر ایران می‌گوید که به دلیل تعطیلی باشگاه‌ها و نبودن امکانات در بعضی از شهرها تصمیم گرفته است که برای علاقه‌مندان ورزش اسنوکر کلاس‌های مجازی رایگان برگزار کند.

به گزارش شفاف، باتوجه به شیوع کرونا و توصیه پزشکان برای ماندن در خانه و تعطیل شدن باشگاه‌های ورزشی کشور، بسیاری از ورزشکاران تصمیم گرفتند که در خانه به تمرین بپردازند. امیر سرخوش، ملی‌پوش اسنوکر ایران هم با ماندن و پیگیری تمریناتش در خانه به ریشه کن کردن این ویروس و جلوگیری از شیوع سریع آن کمک کرده است. هم‌چنین این ملی پوش برای افرادی که نمی‌توانستند در باشگاه‌های ورزشی حاضر شده و امکانات تمرین در خانه را نداشتند، در اینستاگرامش آموزش‌های زنده که به صورت رایگان انجام می‌شد را فراهم کرد.

سرخوش در گفت‌وگو با ایسنا، در باره پیگیری تمریناتش در خانه و آموزش رایگان به علاقه‌مندان اسنوکر، گفت: سعی کردم در این وضعیت کرونایی که خیلی از مردم و علاقه‌مندان اسنوکر در خانه قرنطینه هستند به آنان کمک کرده و برای آنان آموزش رایگان گذاشتم.

او افزود: خیلی از افراد در شهرهایی هستند که مربی اسنوکر در آن‌جا وجود نداشته و یا این که به بازیکنان خوب دسترسی ندارند و نمی‌توانند اسنوکر را به خوبی یاد بگیرند. هدف از برگزاری این کلاس‌ها آموزش به چنین افرادی بود. هم‌چنین با توجه به تعطیل بودن باشگاه‌های کشور این آموزش‌ها داده شد تا بعد از بازگشایی دوباره باشگاه‌ها علاقه‌مندان تمرینات‌شان را آغاز کنند. 

وی در پاسخ به این که قرار بود به چه مسابقاتی اعزام شود که با شیوع کرونا لغو شد؟ پاسخ داد: قرار بود در فروردین‌ماه به مسابقات آسیایی اعزام شویم اما به دلیل شیوع کرونا آن مسابقات لغو شد. هم‌چنین قرار بود به مسابقات اسنوکر در انگلستان بروم که فعلا این مسابقات هم کنسل شده است. 

سرخوش در پایان افزود: امیدوارم که شرایط به حالت عادی بگردد و ورزشکاران بتوانند در مسابقات حضور داشته و به رقابت بپردازند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: