کد خبر: ۵۰۳۹۰۱
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۱

نسرین مرادی همسر کامبوزیا پرتوی کارگردان سینما که به دلیل سکته مغزی به بیمارستان منتقل شده است، از بهبود وضعیت عمومی وی خبر داد.

به گزارش شفاف،  نسرین مرادی همسر کامبوزیا پرتوی کارگردان سینما درباره حال عمومی این کارگردان که به دلیل سکته مغزی به بیمارستان منتقل شده بود، گفت: در حال حاضر در بیمارستان هستم و می‌بینم که حال همسرم بهتر است ضمن اینکه سطح هوشیاری او هم بهبود پیدا کرده، همین وضعیت خوب، باعث شده است که پزشکان تصمیم بگیرند امروز او را به بخش منتقل کنند.

مرادی عنوان کرد: کامبوزیا پرتوی تحت درمان است، پزشکان کار خود را انجام می‌دهند و خدا را شکر جای هیچ‌گونه نگرانی نیست، اما از مردم می‌خواهیم که او را دعا کنند تا حال او بهتر از این شود.

وی اظهار کرد: پزشکان در تلاش بودند تا فشاری را که به کامبوزیا پرتویی وارد شده، پایین بیاورند از همین رو وضعیت او در حال کنترل و خیلی بهتر شده است. این پروسه درمانی ادامه پیدا می‌کند تا حال او به طور کامل خوب شود.

 
 

مرادی توضیح داد: با توجه به اینکه همسرم در وضعیت ایزوله بود این امکان را نداشتیم که با او صحبت کنیم یعنی به دلیل بیماری کرونا پزشکان به ما اجازه ملاقات نمی‌دهند به همین دلیل نمی‌توانم با او صحبت کنم و تنها از طریق پزشکان و پرستاران جویای احوال او می‌شوم.

وی در پایان گفت: زمان ترخیص او مشخص نیست، چون این موضوع بستگی به پروسه درمان دارد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار