کد خبر: ۵۰۳۹۷۵
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۴

همانطور که میدانید راه حل درمان ریزش مو از طریق محلول و دارو قطعی نیست و تنها راه درمان برای رشد طبیعی موها به صورت دائمی استفاده از کاشت مو می باشد که روشی موفق و عالی در تمام دنیا بوده که میتواند  با درمان صحیح خود اعتماد به نفس و ظاهر زیبای افراد را به آن ها برگرداند.

 کاشت مو روش درمانی است که باید فقط در کلینیک های تخصصی کاشت مو انجام شود اما باید به این نکته توجه داشت که کاشت مو مانند دیگر فعالیت های پزشکی زیبایی دارای کیفیت های متفاوت با نتایج مختلف می باشد به همین دلیل توصیه میشود تا افراد با انتخاب کلینیکی تخصصی و استاندارد درمانی کامل با نتایج عالی را به همراه داشته باشند.

 

یکی از کلینیک های تخصصی و موفق در ایران ، کلینیک فوق پیشرفته رنسانس می باشد که با رعایت کلیه استاندارد های لازم و استفاده از جدیدترین روش کاشت مو و جدیدترین تجهیزات و کیفیت های روز دنیا و از همه مهم تر با در دست داشتن ماهر ترین و بهترین متخصص کاشت مو میتوانند یک انتخاب عالی برای  انجام کاشت مو باشد که به شما عزیزان نیز پیشنهاد میدهیم.

 

کاشت مو چیست ؟

 

کاشت مو روش درمانی است که برای درمان نیازمند فولیکول های موی افراد می باشد و هر فردی برای درمان خود باید بانک موی خوبی داشته باشد، در این روش فولیکول های موی افراد از طریق روش های متفاوت کاشت مو برداشت میکنند و سپس فولیکول های به دست آمده بر نقاط خالی از موی سر فرد کاشته میشوند و سپس بعد از گذشت مدت زمان مشخصی رویش موها میسر میشوند.

کاشت مو روشی است که نیازی به جراحی ، خونریزی و بی هوشی ندارد و تنها از طریق بی حسی موضعی درد را برای افرد کنترل میکند تا شخص ناراحتی و دردی در زمان درمان نداشته باشد

همچنین کاشت مو هیچگونه نقص و خطر را برای افراد به همراه ندارد به همین خاطر یک انتخاب مناسب به شمار می رود

 

بهترین روش کاشت مو در ایران چیست؟

 

روش های کاشت مو زیاد و متعدد می باشند که یکی از جدیدترین و بهترین روش کاشت مو در ایران سوپر کاشت کلینیک رنسانس می باشد که تنها در همین کلینیک استفاده میشود و افراد میتوانند با انتخاب آن صاحب رشد طبیعی و عالی موها باشد .

 

سوپر کاشت کلینیک تخصصی رنسانس

                                         

این روش کاشت مو در کلینیک تخصصی رنسانس زیر نظر بهترین متخصص انجام میشود که برای برداشت از طریق سوزن های ریز دستگاه تخصصی انجام میشود و بدون نیاز به برش می باشد که سه برابر بیشتر از روش های رایج و سنتی می باشد

یکی دیگر از مزایای این تکنیک طراحی خط رویش منحصر به فرد است که نتیجه آن ظاهری کاملا طبیعی است . سوپر کاشت کلینیک رنسانس تنها نیازمند یک جلسه درمان می باشد و توسط کادر مجرب درمانی زیر نظرمتخصص عالی با نوع کاشت کاملا طبیعی همراه می باشد و افراد پس از گذشت 8 ماه میتوانند شاهد نتایج عالی و پر پشت موهای سر خود باشند که بدون ظاهر غیر طبیعی و اسکار و بدون دردسر، نتایج طبیعی و عالی رابرای افراد به همراه دارد.

 

 کاشت مو و  کاشت ابرو در کلینیک تخصصی رنسانس

کاشت ابرو

 

این روزها بیش از قبل شاهد اهمیت بالای ظاهر در زندگی افراد میباشیم که مردان  و زنان به طور مساوی به زیبایی چهره و ظاهر خود اهمیت میدهند. از عومل تاثیر گذار نیز در زیبایی چهره ، ابرو می باشد که میتواند سبب زیباتر نشان دادن چشم ها شده و  چهره کلی صورت را بهتر نشان دهد و در صورت ضعف در ظاهر ابرو  تاثیر کلی بر ظاهر صورت بگذارد

 

کاشت ابرو  روشی طبیعی  با درمانی بدون نیاز به جراحی  ، خونریزی بخیه و درد می باشد  که از طریق پیوند فولیکول های موی خود شخص بر سطح ابرو سبب رشد طبیعی ابروها  میشود و رشد دائمی را برای آن ها دارد که به علت زیباشدن ابرو ها و تاثیر آن بر چهره سبب اعتماد به نفس در افراد میشود.

 

این روش درمانی تنها در کلینیک های تخصصی کاشت مو انجام میشود که به علت حساسیت بالای کاشت ابرو نسبت به کاشت مو بهتر است افراد انتخاب با دقت تری را داشته باشند تا با در دست داشتن متخصصین ماهر و حرفه ایی ، روش های درمانی تکمیلی و با کیفیت ، تجهیزات با بهترین برند های روز دنیا درمان  بدون نقص را با نتایج عالی و سریع به همراه داشته باشند.

 

بهترین کلینیک کاشت ابرو طبیعی در ایران

 

قطعا کلینیک های متفاوتی میتوانند کاشت ابرو را برای افراد انجام دهند اما تعداد کلینیک های استاندارد و تخصصی که یک پیشنهاد عالی برای درمان افراد باشد محدود است چرا که تمامی کلینیک ها از روش های جدید کاشت بهره مند نبوده و ابزارها و دستگاه های به روز را در اختیار ندارد و همچنین متخصصین ماهر و حرفه ای را برای درمان حساس کاشت ابرو به همراه ندارند

 

یکی از پیشنهاد های فوق العاده برای انجام کاشت ابرو طبیعی ، کلینیک تخصصی و فوق پیشرفته رنسانس می باشد که واقع در تهران بوده و با دارا بودن استاندارد های لازم ، استفاده از جدیدترین و بهترین  روش های روز دنیا ، استفاده از بهترین دستگاه های کاشت مو و کاشت ابرو ، داشتن بهترین کادر مجرب درمانی مخصوص کاشت ابرو توانسته است یک انتخاب درست برای انجام کاشت ابرو باشد  که تنها در یک جلسه بدون درد، خونریزی، کوتاهی موی سر،  دوران نقاهت و بدون عوارض جانبی  میتواند سریعترین نتایج درمان را برای آن ها به همراه داشته باشد.

 

مزوتراپی مو چیست؟

 

مزوتراپی حداقل تهاجم را در درمان خود دارد این روش درمانی کاربردی بوده و میتواند با قطع ریزش مو و تحریک فولیکول مو رشد موها را به همراه داشته باشد.

مو برای رشد نیازمند ویتامین ها ؛ املاحا و مواد معدنی خاص می باشد که کمبود این مواد های مختلف ریزش  و ریزش های شدید را به همراه دارد همچنین فولیکول مو برای تحریک نیازمند مواد خاص میباشد ، خوردن قرص و دارو های این مواد تاثیر مستقیم و زود هنگامی بر رشد مو و تحریک فولیکل مو نخواهند گذاشت و  ریزش افراد تداوم ییدا میکنند حال مزوتراپی روشی برای قطع این زنجیره می باشد به نوعی که در مزوتراپی مواد و املاح مخصوص و مورد نیاز بدن فرد مورد نظر، از طریق تزریق به داخل پوست سر به طور مستقیم موجب سرعت در روند درمانی ، تاثیرات مستقیم و نتایج درمانی صریح و سریع قابل مشاهده میشوند.

 

 مزوتراپی مو

 

مزوتراپی مو  که درمانی سریع  و استاندارد می باشد تنها در کلینیک های تخصصی قابل درمان بوده و نیازمند تجربه بالای متخصصین و تیم حرفه ایی می باشد چرا که ابتدا باید مشخص شود چه مواد و و املاحی در فرد کم بوده و با مشخص کردن آن مقدار مورد نیاز مواد برای فرد آماده استفاده باشد  که برای انجام تزریق نیز ابتدا کلیه بیماری ها و  مشکلات زمینه ایی فرد مشخص میشود تا مشکلاتی برای فرد در ادامه روند درمان ایجاد نشود .

 

 بنابراین توصیه متخصصین انتخاب کلینیک های تخصصی می باشد که بتوانند درمان فوق العاده مزوتراپی مو را با کیفیتی عالی و نتایج سریع و موفق در اختیار داشته باشند که در حال حاضر یک پیشنهاد عالی و  موفق برای افراد میتواند انتخاب کلینیک تخصصی رنسانس  باشد که یک پیشنهاد عالی برای عزیزان خواهد بود تا بتوانند نتایج درمانی خود را با کیفیتی عالی بدون احساس نگرانی دریافت نمایند.

 

مواد به کار گیری شده در مزوتراپی : عصاره‌های گیاهی، داروهای مختلف ، ویتامین‌ها ، آنزیم‌ها ، هورمون‌ها ، فاکتورهای رشد و دیگر عوامل و املاحای مورد نیاز هر فرد می باشند که طبق بررسی های متخصص مشخص میشوند   و با تزریق این مواد از طریق تزریق مزوتراپی مو می‌تواند به درمان ریزش های شدید و ریزش هایی مانند آلوپسی و یا برخی طاسی ها  کمک کند.

 

این مواد ها در لایه میانی پوست یعنی درم تزریق میشوند و درمان لایه میانی پوست را به همراه دارند و بدون آسیب وارد کردن به سطوح پوست و فولیکول ها سبب رسیدن مواد لازم به مو و تحریک فولیکول ها برای رشد میشوند و ریزش را از بین خواهند برد  کلینیک تخصصی رنسانس میتواند از طریق درمان استاندارد و راحت خود توسط متخصصین حرفه ایی با کیفیتی عالی درمان ریزش موی افراد را به همراه داشته باشند همچنین از طریق مزو تراپی میتوانند درمان های دیگر ریزش مو را پوشش داده و نتایج درمانی را در آن ها سرعت بخشند.

 

کلینیک تخصصی پوست و مو رنسانس

               

با مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان و با بیش از ۱۶ سال سابقه  در دو شعبه به آدرس زیر

        

شعبه سعادت آباد: سعادت آباد، میدان فرهنگ، بلوار ۲۴ متری، نبش خیابان سوم شرقی، پلاک ۳۵، کلینیک رنسانس

 

شعبه ولیعصر : میدان ولیعصر- جنب سفارت عراق- ساختمان مینو- طبقه ۴ واحد ۴۰۲

                      

تلفن: ۰۲۱۲۲۰۸۸۲۱۰ –۰۲۱۸۸۹۰۹۰۵۰

مشاوره آنلاین در تلگرام و واتساپ: ۰۹۱۲۲۱۱۵۴۴۲

 

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: