کد خبر: ۵۰۴۲۰۰
تاریخ انتشار: ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۹

یک پیشکسوت تیم فوتبال استقلال می‌گوید احمد سعادتمند باید با هوادار روراست باشد و به آن‌ها دروغ نگوید.

جباری: برند استقلال را مفت فروختند/ سعادتمند به هوادار دروغ نگوید

به گزارش شفاف، علی جباری، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درباره شرایط مدیرعامل جدید استقلال و اولین وعده او مبنی بر پرداخت بخشی از قرارداد بازیکنان تا پایان فروردین ماه گفت: با توجه به صحبت‌هایی که با آقای سعادتمند داشتیم، او می‌خواهد در استقلال کار انجام بدهد و او نیاز به حمایت مالی دارد تا بتواند کارهای خود را پیش ببرد چون سعادتمند کارش را بلد است و توانایی این را دارد که از پس مشکلات استقلال بربیاید.

او ادامه داد: من دید مثبتی روی ایشان دارم و معتقدم که می‌تواند به استقلال شکل بهتری بدهد. اما باید مسائل مالی و اسپانسری در اولویت قرار بگیرد. استقلال باشگاه گران قیمتی است و با هوادارانی که دارد می‌تواند به مرتبه والایی برسد. چیزی که سعادتمند باید مد نظر خود قرار دهد این است با مردم و هواداران صادق باشد و دروغ نگوید چون بعضی از مدیران قبلی به مردم دروغ گفتند و هواداران را سرکارگذاشتند. امیدوارم که او بتواند این بدبینی را برطرف کند.

جباری درباره دیدارهایی که سعاتمند با پیشکسوتان و هنرمندان استقلالی داشته است اظهار کرد: به نظر من این حرکت،  کار خوب و مثبتی است و در گذشته هم کم و بیش این مساله وجود داشته است. اما انتظار می‌رود کار به طور ریشه‌ای و زیرساختی صورت بپذیرد و مطالبات مالی و قرارداد بازیکنان استقلال پیگیری و به آن‌ها داده شود. در حال حاضر هوادار منتظر است که ببیند مشکلات مالی چطور حل می‌شود. در مدیریت قبلی هوادار بسیار ناراحتی کشید و الان به اخبار امیدبخش و خوشحال کننده نیاز دارد که ببیند استقلال رو به جلو است.

این پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این سوال که باشگاه چطور باید بدهی‌های خود را مدیریت کند؟ خاطرنشان کرد: باشگاه بدهی زیاد دارد این باشگاه بزرگ و پرطرفدار است و انتظارات هوادار از این باشگاه زیاد است اما مدیرعامل قبلی مشکلات زیادی را برای باشگاه به وجود آورد. حل کردن مشکلات این نیست که صندوق بانک ملی را بیاورند و بخواهند در این شرایط مشکلات مالی را حل کند. این مسائل باید کم کم انجام شود و این هوادار را خوشحال می‌کند. در دوران مدیریت قبلی برند این باشگاه مفت فروخته شد.

او درباره برگزاری یا برگزار نشدن مسابقات لیگ برتر با توجه به شرایط شیوع ویروس کرونا گفت: جان انسان با ارزش‌تر از برگزاری لیگ‌هاست و سلامتی باید در اولویت باشد. اگر خدایی ناکرده اتفاقی برای یکی از بازیکنان بیفتد، جبران ناپذیر خواهد بود. شیوع این ویروس جهانی است و اگر هم بخواهد مسابقات برگزار شود همه باید از این مساله خاطر جمع باشد که هیچ اتفاقی برای هیچ کسی نخواهد افتاد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار