کد خبر: ۵۰۴۲۰۲
تاریخ انتشار: ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۶

جمعی از معاونین و مدیران بسیج دانشجویی کشور با فرمانده قرارگاه خاتم الانبیاء دیدار کردند.

به گزارش شفاف، جمعی از معاونین و مدیران بسیج دانشجویی کشور با سردار محمد، فرمانده قرارگاه خاتم الانبیا، دیدار کردند.

 در جریان این دیدار سردار محمد، ضمن آشنایی با اقدامات بسیج دانشجویی کشور در بخش‌های مختلف مهمترین بسترهای مشارکتهای فی مابین را بررسی کرد.

 

صادق مفرد، معاون عملیات جهادی سازمان بسیج دانشجویی، در این دیدار شاخص ترین دستاوردهای معاونت و جهادگران کشور را توضیح داد و گفت: حدود 33 درصد از گروه‌های جهادی امروز در مناطق حاشیه‌ای فعال هستند به شکلی که این عدد طی چند سال اخیر ناظر به لزوم توجه به مناطق محروم رشد داشتند.

 

وی ادامه داد: در بین جهادگران کشور توانایی بعضی گروه‌های فعال به شکلی است که می توانند به طور جدی بار مسئولیت های سنگینی به دو بر دوش بکشند؛ از طرفی سعی شده گروههای تخصصی خصوصی در حوزه‌های آسیب های اجتماعی، سلامت، عمران، اقتصاد و روستا و بین الملل به طور مداوم تقویت شده و بسترهای رشد آنها فراهم شود.

ایمان عبدالله زاده، مسئول قرارگاه شهید احمد کاظمی، ضمن تشریح اقدامات این قرارگاه بیان کرد: یکی از شاخص‌ترین اقدامات این قرارگاه حرکت های جهادی در منطقه جاسک بود، اقدامات عمرانی و سلامت به عنوان مهمترین مأموریت های دنبال شده در جاسک، توانست گام بلندی در پیشرفت منطقه باشد.

در بخشی دیگر از این نشست، ایمان ایرانی مسئول قرارگاه انصار الزهرا ضمن تشریح اقدامات این قرارگاه توضیح داد: از خواص ویژه فعالیت قرارگاهی بین جهادگران کشور تداوم عملیات جهادی در مناطق مختلف و به صورت مداوم است.

سردار محمد در بخش پایانی این نشست مشترک بیان کرد: به طور مشخص می توان گروه‌های جهادی و قرارگاه خاتم را در حوزه‌های پیشرفت مناطق مشارکت داد بنابراین امیدواریم در حوزه‌های مختلف تعامل بین بسیج دانشجویی و قرارگاه خاتم افزایش یابد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار