کد خبر: ۵۰۴۲۰۵
تاریخ انتشار: ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۷

با ورود ویروس کرونا سازمان صنعت استان تهران ٣٤٣٧مورد بازرسی طی دوماه از ٦ قلم کالای بهداشتی انجام داده که ارزش کشفیات حاصله بیش از ٨میلیارد و ۴۵۰ میلیون تومان بوده است.

به گزارش شفاف، با ورود ویروس کرونا به کشور و تأثیر آن در افزایش تقاضای مردم برای خرید اقلام بهداشتی، ضدعفونی و ماسک و دستکش، بازرسی و نظارت ها برای کنترل بازار این اقلام در کنار بازرسی های شب عید، شروع شد.

بر اساس این گزارش، برخی از فروشندگان از افزایش نیاز مردم در اقلام ذکر شده، با گران فروشی و یا احتکار سوءاستفاده کردند و همین امر باعث شد، سازمان حمایت، پلیس امنیت اقتصادی، اتحادیه ها و ... همه بازرسان خود را برای جلوگیری از محتکران و گران فروشان، بسیج کنند.

در همین راستا با ورود ویروس کرونا،سازمان صنعت استان تهران بازرسی های خود را شروع کرد و همچنان نیز ادامه دارد . میزان بازرسی های این سازمان در استان تهران از اول اسفند ماه سال گذشته تا پایان فروردین ماه سال ٩٩ تعداد ٣هزار و ٤٣٧مورد بوده که منجر به تشکیل ٢٦٨ پرونده شده و ارزش کشفیات اقلام بهداشتی در این بازرسی ها بیش از ٨میلیارد و 450 میلیون تومان بوده است.

گفتنی است، اقلام کشف شده در این بازرسی ها شامل الکل طبی، دستکش لاتکس، ماسک پزشکی، محلول ضدعفونی کننده، ژل ضدعفونی کننده و پارچه اسپان باند ماسک بوده که آمار آن به شرح ذیل است. 

 

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: