کد خبر: ۵۰۴۲۲۴
تاریخ انتشار: ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۷

سایت شورای المپیک آسیا (OCA) در صفحه اول خود به برگزاری اولین دوره مسابقات کیک بوکسینگ واکو که قرار است به صورت آنلاین در کشورمان انجام شود، پرداخته است.

به گزارش شفاف، در گزارش سایت شورای المپیک آسیا آمده است: انجمن کیک بوکسینگ ایران (واکو ایران) با همکاری کنفدراسیون کیک بوکسینگ آسیا (واکو آسیا) این هفته رقابت‌های آنلاین را با نام جام کرونا برگزار می‌کند.

‌جام مبارزه با کرونا، منحصراً در قالب موزیکال فرم، یکی از محبوب‌ترین استایل‌های کیک بوکسینگ، از 23 تا 24 آوریل برگزار می‌شود و قرار است چهار استایل موزیکال فرم برای آقایان و خانم‌ها در رده‌های بزرگسالان، جوانان و نوجوانان برگزار شود.

سینا زاهدی، دبیرکل کنفدراسیون کیک بوکسینگ آسیا گفت: این اولین بار است که چنین مسابقاتی به صورت آنلاین برگزار می‌شود. ما معتقدیم که این امر جالب خواهد بود، زیرا اعضای آسیایی را درگیر مبارزه با  ویروس کرونا می‌کند.

در ادامه این گزارش آمده است: این مسابقات توسط رضا دیناروند رئیس کمیته مسابقات و محمدرضا رمضانی رئیس کمیته داوران انجمن واکو ایران تحت نظارت مستقیم ناصر نصیری، رئیس انجمن کیک بوکسینگ واکو ایران و رئیس کنفدراسیون کیک بوکسینگ آسیا برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: