کد خبر: ۵۰۴۳۳۷
تاریخ انتشار: ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۴
کارشناس روسی:

یک کارشناس فوتبال روسیه اخبار مطرح شده درباره احتمال انتقال مهاجم ایرانی زنیت به سری آ ایتالیا را تایید کرد.

به گزارش شفاف، به نقل از سایت «sport.business» روسیه، نوبل آریستامیان، کارشناس فوتبال روسیه درباره احتمال انتقال سردار آزمون، مهاجم ایرانی زنیت سن پتزبورگ به یک باشگاه ایتالیایی صحبت کرد.

این کارشناس فوتبال عنوان کرد: اینکه گفته می شود لاتزیو به دنبال آزمون است، شایعه نیست. این پیشنهادی واقعی است چون مدیر برنامه ایرانی آزمون در حال مذاکره است. این مدیر برنامه ارتباطات خوبی در انگلیس و ایتالیا دارد. او اکنون مسئول انتقال آزمون است. رمضانی با ناپولی و لاتزیو ارتباط خوبی دارد.

وی افزود: آزمون با زنیت قراردادی بلند مدت دارد. او شهرت زیادی در میان هواداران زنیت دارد و سران باشگاه او را دوست دارند، سردار یکی از مهره های کلیدی تیم است. می دانم زنیت همیشه به دنبال فروش بازیکنانش است اما دوست ندارد آزمون را با مبلغ پایین بفروشد. به نظرم بعد از ایام کرونا در ایتالیا باشگاه های دیگر مثل یوونتوس و اینتر آماده خرید آزمون خواهند بود. نمی توان این مهاجم ایرانی را به کمتر از 30 میلیون یورو فروخت.

پیش از این رسانه های مختلف اروپایی از توجه ناپولی، لاتزیو، وستهام، لستر سیتی، اورتون، آرسنال، اتلتیکو مادرید و سویا برای خرید مهاجم ملی پوش کشورمان خبر داده بودند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار