کد خبر: ۵۰۴۴۰۶
تاریخ انتشار: ۰۶ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۷
مشت آهنی به کمک بی خانمان‌ها و معتادان می‌آید

مدتی است که تمریناتم را شروع کرده‌ام و می‌خواهم با شرایطی برسم که 3 یا 4 راند برای یک رقابت خیرخواهانه بتوانم مبارزه کنم. تعدادی از موسسات نیکوکاری، حاضرند برای مبارزه من پول خوبی پرداخت کنند تا صرف افراد بی خانمان یا کسانی که مثل من دچار سوء مصرف مواد هستند، بشود.

به گزارش شفاف، مایک تایسون، قهرمان پیشین بوکس سنگین وزن جهان که به «مایک آهنی» یا «مرد آهنی» شهرت دارد از بازگشت خود به رینگ مسابقه برای مقاصد خیرخواهانه خبر داد.

به گزارش تابناک ورزشی، تایسون که با قهرمانی در ۲۰ سالگی، جوان‌ترین قهرمان تاریخ بوکس جهان لقب گرفته در ۴۴ مسابقه از ۵۰ مسابقه رسمی خود، حریفانش را با ناک اوت، شکست داده است. مربی پیشین او می‌گوید: اگر مایک حدود ۶ هفته تمرین کند می‌تواند، «دیوتری والدر» قهرمان فعلی بوکس سنگین وزن جهان که از سال ۲۰۱۵ این عنوان را در اختیار دارد در عرض یک دقیقه، ناک اوت کند.

تایسون ۵۳ ساله در این مورد گفت: مدتی است که تمریناتم را شروع کرده‌ام و می‌خواهم با شرایطی برسم که ۳ یا ۴ راند برای یک رقابت خیرخواهانه بتوانم مبارزه کنم. تعدادی از موسسات نیکوکاری، حاضرند برای مبارزه من پول خوبی پرداخت کنند تا صرف افراد بی خانمان یا کسانی که مثل من دچار سوء مصرف مواد هستند، بشود.

مایک تایسون و کریس جریکو در پشت صحنه AEW | طرفداری

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: