کد خبر: ۵۰۴۴۱۳
تاریخ انتشار: ۰۶ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۰

رئیس‌جمهور گفت: ایران فعالیت و تحرکات آمریکایی‌ها را با دقت زیر نظر داشته و آن را دنبال می‌کند، اما هرگز آغازگر هیچ درگیری و تنش در منطقه نخواهد بود.

به گزارش شفاف به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، رئیس جمهوری اسلامی ایران و امیر قطر با اشاره به ضرورت تلاش و همکاری همه کشور‌ها در راستای تأمین ثبات و امنیت منطقه در زمینه فعالیت‌های دو کشور در این زمینه گفتگو و تبادل نظر کردند.

حجت الاسلام حسن روحانی روز شنبه در تماس تلفنی «شیخ تمیم بن حمد آل ثانی» امیر قطر با وی، ضمن تبریک فرارسیدن حلول ماه مبارک رمضان به دولت و ملت مسلمان قطر و همه مسلمانان جهان، ابراز امیدواری کرد که این ماه برای امت اسلام برکات و خیرات فراوانی به همراه داشته باشد.

دکتر روحانی و امیر قطر روابط و همکاری‌های تهران- دوحه را مثبت و روبه توسعه ارزیابی و بر ضرورت تقویت و تحکیم همه جانبه مناسبات دو کشور تاکید کردند.

 

رئیس جمهور کشورمان با اشاره به تحرکات اخیر آمریکا در منطقه، اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران فعالیت و تحرکات آمریکایی‌ها را با دقت زیر نظر داشته و آن را دنبال می‌کند، اما هرگز آغازگر هیچ درگیری و تنش در منطقه نخواهد بود.

«شیخ تمیم بن حمد آل ثانی» نیز در این گفتگوی تلفنی با تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان به دولت و ملت ایران، بر ضرورت تلاش همه کشور‌ها برای جلوگیری از تنش آفرینی در منطقه تاکید کرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار