کد خبر: ۵۰۴۴۱۶
تاریخ انتشار: ۰۶ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۱

رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی گفت: قیمت هر کیلوگرم مرغ با کاهش قیمت نسبت به روز پنجشنبه به ۱۱ هزار و ۳۰۰ تومان رسید.

به گزارش شفاف، مهدی یوسف خوانی با بیان اینکه قیمت مرغ نسبت به روز پنجشنبه با کاهش ۲۰۰ تومانی همراه بوده است، اظهار کرد: هر کیلوگرم مرغ زنده ۷ هزار و ۲۰۰ تومان، درب کشتارگاه ۱۰ هزار تومان، توزیع ۱۰ هزار و ۲۰۰ تومان و درب واحد‌های صنفی ۱۱ هزار و ۳۰۰ تومان عرضه می‌شود.

رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی با بیان اینکه تقاضا برای ماه مبارک رمضان با افزایش روبه رو نبوده است، افزود: در مجموع از ۲۰ اسفندماه تاکنون تقاضا ۴۰ درصد کاهش پیدا کرده و موجب کاهش قیمت شده است.

وی گفت: با توجه به گران شدن نهاده‌های دامی و مشکلاتی که در جوجه ریزی به وجود آمد در خردادماه قیمت‌ها افزایش می‌یابد و به نرخ مصوب می‌رسد.

 

یوسف خوانی درباره قیمت مشتقات مرغ نیز بیان کرد: قیمت هر کیلوگرم ران ۱۱ هزار و ۳۰۰ تومان، هر کیلوگرم سینه ۱۸ هزار تومان و هرکیلوگرم بال و کتف با قیمت ۱۴ هزار تومان عرضه می‌شود.

رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی درباره قیمت تخم مرغ نیز گفت: هر شانه تخم مرغ با کاهش ۲ هزار تومانی نسبت به قبل توسط واحد‌های صنفی با قیمت ۲۰ هزار تومان عرضه می‌شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: