کد خبر: ۵۰۴۵۳۹
تاریخ انتشار: ۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۴
فوتبال ایران منتظر پاسخگویی رییس سابق و مستعفی

بازگشت این مسوول می تواند خبری خوشحال کننده باشد چرا که ابهام های زیادی منتظر جواب های مهدی تاج است. پیش از این برخی دیگر نیز مدعی بودند که تاج دیگر قصد بازگشت به ایران را ندارد که البته این ادعا نیز دور از ذهن و مردود بود

رئیس سابق و مستعفی فدراسیون فوتبال که به اروپا سفر کرده بود ، سرانجام به ایران بازگشت.

به گزارش شفاف، مهدی تاج که در اسفندماه سال گذشته کشور را برای کارهای شخصی و استراحت در یکی از کشورهای اروپایی ترک کرده بود، بالاخره به ایران برگشت اما برخی رسانه‌ها نوشته اند که وی مدعی شده به ویروس کرونا هم مبتلا شده بود و حالا بعد از سپری کردن دوران قرنطینه به ایران بازگشته است!

در حالی که بهترین پزشکان قلب در ایران فعالیت می‌کنند ، یک خبرگزاری مدعی شده که مهدی تاج به دلیل مداوای قلب بیمار خود پیش از عید امسال راهی فرانکفورت آلمان شده بود. اما برخی شنیده‌های دیگر مسایلی متفاوت را مطرح می‌کردند و به نظر می رسد خود تاج باید در این زمینه و دلیل سفر طولانی اش در حساس‌ترین روزهای فوتبال ایران توضیح دهد. بعد از استعفای تاج از ریاست فدراسیون که هنوز کسی نسخه کتبی آن را منتشر نکرده است، حواشی بسیاری درباره عملکرد او در فدراسیون مطرح شد که حاصل آن چند ده میلیارد تومان بدهی برای فوتبال ایران است.

حالا برخی رسانه ها بدون ذکر منبع و انتشار اسناد بیماری، مدعی شدند که تاج در مدتی که در کشور آلمان به سر می‌برد، به کرونا هم مبتلا شد و به همین دلیل با توجه به رعایت مسائل بهداشتی باید در قرنطینه می ماند. لازم به ذکر است که هیچ خبری مبنی بر پیروزی تاج در مواجهه با کرونا و یا عکس و تستی که در آلمان نشان از پشت سر گذاشتن دوران کرونا داشته باشد، منتشر نشده بود! اما حالا گفته می شود با پایان یافتن دوران قرنطینه او بلافاصله راهی ایران شده است. بهرحال بازگشت این مسوول می تواند خبری خوشحال کننده باشد چرا که ابهام های زیادی منتظر جواب های مهدی تاج است. 

تاج بالاخره از سفر اروپایی به ایران بازگشت

پیش از این برخی دیگر نیز مدعی بودند که تاج دیگر قصد بازگشت به ایران را ندارد که البته این ادعا نیز دور از ذهن و مردود بود اما اقامت طولانی مدت تاج در اروپا که حتی گفته می‌شد تنها در آلمان نبوده، باعث بروز برخی حواشی و شایعات در رسانه‌ها شد. حالا فرصت مناسبی است تا مهدی تاج به همه ابهام ها از جمله در مورد قرارداد عجیب و پنهانی ویلموتس، دلیل قبول رقم نجومی این مربی و همچنین دهها مورد از مسایل فدراسیون همچون تاسیس یک شرکت خصوصی بیرون این نهاد با حضور چند فرد داخل و خارج فدراسیون، توضیح بدهد که تصمیمی خلاف اساسنامه فدراسیون فوتبال بوده است و بهانه تصویب مجمع هم نمی تواند آن را توجیه کند.

تاج در اسفندماه در صفحه اجتماعی اش وعده افشاگری و تنویر افکارعمومی درباره قرارداد ویلموتس را داده بود. 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: