کد خبر: ۵۰۴۵۵۴
تاریخ انتشار: ۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۱

ابراهیم جوادی گفت: هر وسیله‌ای را که برده اند خیلی مهم نیست، اما از آن‌ها می‌خواهم مدال هایم را بازگردانند و اگر پول هم خواستند به آن‌ها می‌دهم. این مدال‌ها به درد آن‌ها نمی‌خورد، اما من یک عمر برای شان زحمت کشیدم.

سرقت از ورزشکاران ملی ایران و به یغما بردن افتخارات و مدال های دوران طلایی آنها در ایران مد شده است و دزدان حالا به بزرگان ورزش ایران هم رحم نمی کنند.

به گزارش شفاف، بعد از سرقت هفته قبل از احمدرضا عابدزاده و بردن لباس ها و دستکش های دوران حرفه ای این دروازه بان تاریخساز کشورمان، شب گذشته (یکشنبه) منزل مسکونی ابراهیم جوادی پیشکوت عنوان دار کشتی ایران و دارنده ۴ طلای جهان و یک برنز المپیک هدف سرقت دزدها قرار گرفت.

ابراهیم جوادی با اعلام مطلب فوق اظهار کرد: ما همیشه در منزل هستیم، اما ساعت ۸ و ۳۰ دقیقه دیشب پس از تماس پسرم برای شام به منزل او رفتیم و سپس ساعت ۱۲ شب نیز بازگشتیم، اما متاسفانه مشاهده کردیم سارق یا سارقین ۲ قفل درب ضد سرقت را شکسته اند و اقدام به سرقت کرده اند.

ابراهیم جوادی: فدراسیون آینده باید رسول خادم را حفظ کند

دارنده ۴ طلای جهان افزود: علاوه بر سرقت وسایلی مانند فرش، سماور آنتیک با ارزش و ساعت ایتالیایی بزرگ رومیزی که حدود ۲۰ کیلو وزن داشت، سارقان تمام مدال هایم را هم از ویترین دزدیدند و متاسفانه ۱۸ مدال دوران قهرمانی ام از جمله ۴ طلای جهان، ۲ طلای بازی‌های آسیایی، ارتش‌های جهان، ۵ دوره جام آریامهر، جام دانکلوف و ... به سرقت رفت. بعد از این اتفاق با پلیس تماس گرفتیم و آن‌ها نیز بلافاصله در محل سرقت حاضر شدند واقدامات لازم انجام شد. در حال حاضر نیز در حال رفتن به اداره آگاهی هستم. علیرضا دبیر رییس فدراسیون نیز دقایقی قبل تماس گرفت و اعلام کرد با رییس آگاهی در اینباره صحبت خواهد کرد.

جوادی ضمن درخواست از سارقان برای بازگرداندن مدال هایش، به ایسنا گفت: هر وسیله‌ای را که برده اند خیلی مهم نیست، اما از آن‌ها می‌خواهم مدال هایم را بازگردانند و اگر پول هم خواستند به آن‌ها می‌دهم. این مدال‌ها به درد آن‌ها نمی‌خورد، اما من یک عمر برای شان زحمت کشیدم. همیشه این دغدغه را داشتم که بعد از فوت چه بر سر مدال هایم می‌آید. به همین خاطر قصد داشتم آن‌ها را به موزه کمیته ملی المپیک بدهم چرا که امن‌ترین جا برای نگهداری مدال قهرمانان موزه کمیته المپیک است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: