کد خبر: ۵۰۴۵۶۸
تاریخ انتشار: ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۵

فرانسوی‌ها در پاسخ به درخواست ایران برای بازی دوستانه با تیم ملی فوتسال ایران،خواستار بازی با تیم فوتسال زیر 20 سال ایران شدند.

به گزارش شفاف، اخیراً داود پرهیزکار رئیس کمیته فوتسال ایران از مذاکره با فرانسوی‌ها برای برگزاری بازی دوستانه با تیم ملی فوتسال ایران خبر داده است. در جریان این مذاکره، تیم اروپایی اعلام کرده به شرطی حاضر به برگزاری بازی با تیم ملی فوتسال ایران است که زمینه برگزاری بازی با تیم زیر بیست سال ایران نیز فراهم شود.

فرانسه که در ردیف تیم‌های درجه یک فوتسال اروپا نیست اخیراً سرمایه گذاری ویژه‌ای در این رشته انجام داده و با توجه به شناختی که از قدرت فوتسال ایران چه در رده پایه و چه بزرگسالان دارد خواستار برگزاری بازی تیم‌های پایه این کشور با تیم زیربیست سال ایران هم شده است.

فرانسه سه تاریخ را هم برای برگزاری بازی در این کشور و ایران به فدراسیون فوتبال کشورمان پیشنهاد داده که ایران در حال بررسی این تاریخ ها و موافقت با آن پس از پایان بیماری کرونا است.

این کشور همچنین تمایل زیادی داشت تا این مسابقه در قالب یک تورنمنت دوستانه برگزار شود و کشورهایی چون کرواسی، ایتالیا و ژاپن نیز در آن حاضر باشند که هیچ کدام از این کشورها هنوز به درخواست فرانسه پاسخ مثبت نداده‌اند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: