کد خبر: ۵۰۴۵۷۳
تاریخ انتشار: ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۱
وراتی:

هافبک ایتالیایی پاری سن ژرمن تاکید کرد که برای ساکت کردن هواداران مارسی باید قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را تجربه کنند.

به گزارش شفاف و به نقل از لوپاریزین، پاری سن ژرمن چند سالی است که به کلی متحول شده و به ثروتمندترین باشگاه جهان تبدیل شده است.

تیم پاریسی با وجود آنکه گرانترین بازیکن جهان یعنی نیمار را در اختیار دارد و چندین فوق ستاره دیگر مثل امباپه، کاوانی، دی ماریا و تیاگو سیلوا را در اختیار دارد اما همچنان در لیگ قهرمانان اروپا ناکام بوده است.

هواداران مارسی که تیم‌شان در سال 1993 قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را تجربه کرده بارها تیم پاریسی را به باد تمسخر گرفته‌اند.

وراتی گفت: آیا برای ساکت کردن هواداران مارسی نیاز به دو قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا داریم؟ تلاش می‌کنیم تا نخستین قهرمانی را در این رقابت به دست آوریم و به دنبال دومی هم خواهیم بود.

او ادامه داد: از سال 2012 که به پاری سن ژرمن پیوستم تا الان در هیچ دیداری برابر مارسی تن به شکست نداده‌ایم. لیگ قهرمانان اروپا تنها بهانه‌ای است که هواداران مارسی الان دارند و امیدوارم که به این بهانه آنها هم پایان دهیم.

 مارسی تنها باشگاه فرانسوی است که توانسته قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را به دست آورد اما پاری سن ژرمن با وجود ستاره های زیاد هنوز نتوانسته که در لیگ قهرمانان اروپا خودی نشان دهد هر چند که در فصل جاری به جمع هشت تیم راه پیدا کرده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: