کد خبر: ۵۰۴۵۷۸
تاریخ انتشار: ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۵

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس به دلیل دعوای مجازی‌اش با سرمربی سپاهان،از مردم ایران عذرخواهی کرد.

به گزارش شفاف، افشین پیروانی درباره رای کمیته استیناف اظهار کرد: با توجه به دیر حاضر شدن سپاهانی‌ها، کمیته انضباطی رای به ۳ بر صفر شدن بازی به نفع پرسپولیس داد و کمیته استیناف هم با رعایت قانون و انصاف این حکم را تایید کرد. اگر این حکم برمی‌گشت، این کار بدعت می‌شد و با توجه به همزمانی هفته‌های آخر، تیم‌ها با بهانه پنچر شدن اتوبوس و یا ترافیک دیر به میدان می‌آمدند و نظم بازی‌ها را به خطر می‌انداختند.

وی ادامه داد: در آسیا ۴۵ ثانیه هم دیر کنید، باید جریمه شوید. در فینال جام حذفی ۲ تیم در زمین حاضر بودند و رییس زمین یعنی ناظر فدراسیون تصمیم گرفت به خاطر نبودن هواداران داماش بازی را با تاخیر شروع کند و این قضیه هیچ شباهتی به دیدار ما و سپاهان ندارد. سپاهانی‌ها مدرک جدیدی برای ارائه نداشتند و با یک سری فیلم تکراری عنوان کردند ناظر بازی و پرسپولیس اراده‌ای برای برگزاری بازی نداشت که این حرف غلط است.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص دعوای مجازی با قلعه‌نویی گفت: من موظف هستم به خاطر سمتم از پرسپولیس دفاع کنم و تا زمانی که به خود من بی‌احترامی نشده بود، جوابی به توهین‌ها ندادم. من از همه هموطنانم عذرخواهی می‌کنم و ترسی از این حرف ندارم اما این را هم بگویم که من نگذاشتم بسیاری از بازیکنان و پیشکسوتان پرسپولیس وارد این دعوا و حاشیه شوند.

او در خصوص آغاز تمرینات پرسپولیس گفت: ابتدا بگویم یک عکسی از بازیکنان ما منتشر شد که عکسی قدیمی بود و در حال حاضر بازیکنان ما به صورت آنلاین تمرینات خود را پیگیری می‌کنند. ورزشگاه شهید کاظمی برای آماده شدن نیاز به ۲۰ روز زمان دارد و این طور نیست که هر موقع بخواهیم در آن تمرین کنیم حاضر باشد. شرایط سختی است و بازیکنان ما به صورت انفرادی یا ۲ نفره تمرین می‌کنند و با ارسال عکس و فیلم کادر فنی را در جریان تمرینات خود خواهند گذاشت. با توجه به این که مکان‌های عمومی باز شده‌اند و وسایل نقلیه عمومی به روال عادی کار خود برگشته‌اند می‌توان تمرینات فوتبالی‌ها را از سر گرفت و فقط کار کادر پزشکی تیم‌ها سخت‌تر می‌شود زیرا باید یک پرونده کرونایی برای همه در نظر بگیرند.

پیروانی در خصوص نامه باشگاه‌های لیگ برتری برای توقف لیگ و سقوط نکردن تیمی و صعود ۴ تیم اول جدول به لیگ قهرمانان آسیا گفت: هر کسی با توجه به رتبه خودش مصاحبه کرده است و اگر این تیم‌هایی که نامه دادند جایگاه پرسپولیس را داشتند، آن‌ها هم می‌خواستند لیگ ادامه پیدا کند. تیم‌های دسته‌های پایین‌تر که این همه زحمت کشیدند چه گناهی دارند که با اختلاف صدر جدول هستند و نمی‌توانند صعود کنند. سازمان لیگ می‌تواند مانند پارسال که لیگ ۲ ماه با تاخیر شروع شد، لیگ امسال را نیز ۵۰ روزه تمام کنند و مشکلات اقتصادی برای باشگاه‌ها به وجود نیاید زیرا هم اسپانسرهای طبق بازی تیم‌ها پول می‌دهند و هم قرارداد بازیکنان طبق برگزاری منظم لیگ قراردادشان محاسبه می‌شود. ما چیز اضافه‌ای نخواستیم و فقط می‌خواهیم لیگ برگزار شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: