کد خبر: ۵۰۴۶۲۰
تاریخ انتشار: ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۹

رئیس باشگاه زاویرچه لهستان گفت: ماه آینده و پس از مذاکرات جدی‌تر در مورد توافق و امکان همکاری با ایگور کولاکوویچ، تصمیم خواهیم گرفت.

به گزارش شفاف، قرارداد ایگور کولاکوویچ، سرمربی پیشین تیم ملی والیبال ایران پس از لغو کلیه مسابقات والیبال در سال 2020 به دلیل شیوع گستره ویروس کرونا توسط فدراسیون والیبال و به صورت توافقی فسخ شد. این مربی اهل مونته نگرو پس از کسب جواز حضور در المپیک توکیو و با پرداخت دستمزدش تا روز فسخ قرارداد به اروپا برگشت تا به دنبال چالش جدیدی باشد.

او بلافاصله پیشنهاداتی از چند تیم باشگاهی اروپایی دریافت کرد تا همانطور که خودش هم می‌خواست در فصل آینده در یک تیم باشگاهی فعالیت کند. تیم «آلورون زاویرچه» در پلاس لیگای لهستان، جدیدترین و جدی‌ترین گزینه سرمربی پیشین تیم ملی ایران است. 

کریسپین باران، رئیس باشگاه زاویرچه در مورد مذاکره با کولاکوویچ به یک خبرگزاری لهستانی گفت: من تایید می‌کنم که با کولاکوویچ وارد مذاکره شده‌ایم و قصد داریم ماه آینده، صحبت‌های جدی و رو در رو با این مربی انجام دهیم. ماه آینده و پس از مذاکرات جدی‌تر در مورد توافق و امکان همکاری، تصمیم خواهیم گرفت.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: