کد خبر: ۵۰۴۶۲۷
تاریخ انتشار: ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۵

شبکه شما همزمان با دهم اردیبهشت ماه روز ملی خلیج فارس در ارتباط با صدا و سیمای مرکز خلیج فارس اقدام به پخش زنده برنامه‌های ویژه این روز می‌کند.

به گزارش شفاف، دهم اردیبهشت ماه به عنوان روز ملی خلیج فارس نامگذاری شده است. بر این اساس ویژه برنامه‌های گوناگون از شبکه‌های سراسری و استانی پخش می‌شود که در این بین نقش شبکه «شما» و سیمای مرکز خلیج فارس پُر رنگ‌تر است.

شبکه سراسری شما همزمان با روز ملی خلیج فارس در چندین بخش ارتباط زنده‌ای را با مرکز خلیج فارس و از کرانه‌های نیلگون این خلیج همه فارس برقرار می‌کند.

این مرکز قرار است ویژه برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی مختلفی را به مناسبت دهم اردیبهشت ماه روی آنتن ببرد.

معاونت سیمای خلیج فارس ویژه برنامه‌ای را به همین مناسبت تدارک دیده که از ساعت 8:30 تا 11:30 پخش خواهد شد، بخش‌های مختلف این برنامه شامل گفت‌وگو با کارشناسان خبره در حوزه خلیج فارس شناسی پیرامون مباحثی همچون تاریخ پر فراز و نشیب این پهنه آبی، فرهنگ، سیاست و اقتصاد در کرانه خلیج فارس و خاطراتی از دوران دفاع مقدس، پخش تصاویر کمتر دیده شده از زیبایی‌های بی بدیل خلیج فارس، حضور خوانندگان استانی و آیتم‌های جذابی در مورد آداب و رسوم و فرهنگ مردمان این خطه است.

در رادیو خلیج فارس هم ویژه برنامه‌ای با عنوان «مرز پُر گهر» به مدت 150 دقیقه تدارک دیده شده که در چهار محور تاریخی، سیاسی، فرهنگی و دفاع مقدس تولید و پخش می‌شود؛ ترانه‌های محلی و ملی، گفت‌وگو با کارشناسان و حضور خانواده شهدای خلیج فارس از جمله بخش‌های این برنامه است همچنین در چندین نوبت شاهد ارتباط زنده با رادیوهای مراکز دیگر استان‌ها خواهیم بود.

در این برنامه رادیویی به نقش ویژه جزیره هرمز هم پرداخته می‌شود همچنین پیرو تاکیدات مقام معظم رهبری، آیتمی هم برای معرفی شهیده فاطمه نیک و هشت تن از اعضای خانواده این بانوی اسوه صبر و ایثار در نظر گرفته شده است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: